OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

04.02.2019

Udany turniej w Gostyniu (2013)

W sobotę 2 lutego skrzaty Polonii Środa udały się na swój pierwszy w życiu oficjalny turniej.

W debiucie w pierwszym meczu młodzi poloniści zremisowali ze zjednoczonymi Pudliszki 2:2. W drugim spotkaniu chłopcy wygrywają 9:1 z Wisła Borek. Kolejne spotkanie nasi 5 i 6 latkowie przegrywają z zespołem APR Gostyń (2012) stosunkiem 1:9.

W przerwie turniejowych zmagań rozegrano konkurs siły uderzenia piłki strzelając do bramki. Najsilniej kopnął piłkę zawodnik Alan z zespołu KA 4 Respect 52 km/h. W kategorii senior najsilniejszym strzałem popisał się Łukasz Przybyłek - tata Naszego zawodnika Jakuba i były znakomity piłkarz naszej Polonii. Piłka po jego uderzeniu pędziła do bramki z zawrotna prędkością 109 km/h i omal nie rozerwała siatki.

Po powrocie do gry kolejne spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem z Młodymi Orłami 1:0. Ostatni mecz w rozgrywkach przegrywamy 0:4 z KA 4 Respect.

Chłopcy pod wodzą trenera Macieja Sikorskiego wzbogacili się o nowe doświadczenie i wspaniale bawili się godnie reprezentując Średzką Polonię.

W rozgrywkach brali udział: Kuba Przybyłek, Wojtek Polk, Mikołaj Kaczalka, Kacper Fiolka, Kamil Bochyński, Adrian Sikorski, Michał Tatarek.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.