OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

18.11.2019

Udane zakończenie rundy (2007)

W sobotę 16 listopada o godzinie 10:00 na głównej płycie Stadionu Średzkiego odbył się ostatni mecz rundy jesiennej Młodzików Młodszych. Rywalem polonistów był zespół Canarinhos Skórzewo.

Średzianie mimo braków kadrowych spowodowanych chorobami i urazami byli faworytem tego spotkania. Od początku zaatakowali przeciwnika wysokim pressingiem. Goście mieli problem z konstruowaniem akcji. Poloniści co chwila zagrażali bramce gości jednak brakowało skuteczności. Bramkę na 1:0 w 17 minucie meczu zdobywa Oskar Popis który z najbliższej odległości pokonuje bramkarza Canarinhos. Był to bardzo ładna zespołowa akcja naszego zespołu. Wynik do przerwy 1:0.

Druga cześć spotkania to jeszcze większa przewaga polonistów. W grze było widać 100 procent zaangażowania. To przyniosło efekt w postaci kolejnych bramek. Jednak co najbardziej cieszy Trenera były to bramki bo bardzo ładnych zespołowych akcjach. Ostatecznie wygrywamy ostatni mecz w rundzie aż 4:0.

Brawa dla całego zespołu za walkę i wzajemne wsparcie. Szacunek dla głośno dopingujących kibiców.

Bramki strzelali: Oskar Popis, Marcin Skrobich, Oskar Pawlak, Tomasz Trójnara.

Polonia zagrała w składzie: J.Korcz, S.Kowalczyk, J.Wujek, A.Fiołka, K.Jankowski, M.Skrobich, O.Pawlak, O.Popis, B.Markiewicz, A.Wdowiak, T.Trójnara, T.Forysiak, Ł.Forysiak, W.Motyl, A.Wojciechowski, J.Grzegorczyk.

Najnowsze aktualności

 • 10.12.2019

  T. Sołtysiak: Musimy dbać o rozwój naszych zawodników

  Zapraszamy Was na rozmowę z nowym dyrektorem Akademii Piłkarskiej KS Polonia Środa Tomaszem Sołtysiakiem. Dowiecie się z niej nieco więcej o naszym nowym pracowniku, oraz poznacie jego wizję funkcjonowania naszej Akademii.

 • 10.12.2019

  Podsumowanie rundy trampkarzy (2005)

  Zespół Trampkarza Starszego rozpoczął przygotowania do sezonu w sierpniu pod okiem Pani Trener Marty Wożniak, gdzie drużyna była na obozie w Darłówku. W dniu 23.08.2019 zespół został przekazany Trenerowi Przemysławowi Łoniewskiemu. Do pomocy w prowadzeniu treningów i meczy został skierowany Kamil Drzewiecki.

 • 10.12.2019

  Udana runda żaków (2011)

  Drużyna rozpoczęła treningi w lipcu. W sierpniu ze względu na okres wakacyjny i spowodowaną tym niższą frekwencję odbywały się wspólne treningi dla obu grup . Żaki trenowały wspólnie z grupą trenera Luisa Henriqueza.

 • 09.12.2019

  Dwa turnieje orlików (2010)

  Podczas ubiegłego weekendu nasz zespół orlików młodszych zagrał w dwóch turniejach.

 • 09.12.2019

  Dziewiąte miejsce Polonii (2008)

  W miniony weekend zespół młodzików młodszych Polonii Środa prowadzony przez trenera Valerego Bahnko wziął udział w silnie obsadzonym turnieju halowym SBG Cup który odbywał się w Gnieźnie.

 • 09.12.2019

  Orlik starsze po rundzie (2009)

  Drugi zespół orlików starszych to zespół prowadzony przez trenera Pawła Hoffmanna który od rundy jesiennej przejął zespół po trenerze Damianie Buczmie. W rundzie jesiennej obecnego sezonu młodzi poloniści rywalizowali z Victorią Września, Chrobrym Gniezno, MKS II Trzemeszno i drugim zespołem Victorii Września. W sumie odbyło się osiem spotkań po których poloniści zajmują trzecią lokatę w tabeli z dorobkiem trzynastu punktów. Bilans bramkowy naszego zespołu to 36:45.

 • 09.12.2019

  Świetne pół roku trampkarzy (2006)

  Trampkarze młodsi swoje przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli z początkiem lipca. Treningi odbywały się trzy razy w tygodniu na obiektach naszego klubu. Do sztabu szkoleniowego w lipcu dołączył drugi trener – Adrian Błaszak, który swoim doświadczeniem z boisk bardzo pomógł naszym młodym zawodnikom.

 • 05.12.2019

  Mikołajki w rytmie baletu

  #Mikołajki #GramyRazem #SkarbnicaTalentów #Balet

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.