OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.02.2020

Trzecie miejsce Polonii (2010)

W sobotę w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 3 w Środzie Wielkopolskiej odbył się kolejny turniej z cyklu Polonia Cup 2020. Tym razem do rywalizacji stanęli zawodnicy z rocznika 2010, a w hali pojawiły się zespoły Polonii I Środa, Polonia II Środa, Korony Zakrzewo, Tarnovii Tarnowo Podgórne, UKS Śrem i Przemysława Poznań.

Pierwszą część turnieju rozegraliśmy systemem każdy z każdym.

Oto wyniki zespołów:

Polonia l Środa

Polonia I Środa - Przemysław Poznań 2:0

Polonia I Środa - UKS Śrem 4:1

Polonia I Środa - Korona Zakrzewo 1:1

Polonia I Środa  - Tarnovia 0:0

Polonia l Środa - Polonia ll Środa 3:1

Polonia ll Środa

Polonia II Środa - Korona Zakrzewo 1:2

Polonia II Środa - Tarnovia 0:1

Polonia II Środa - Przemysław 0:2

Polonia II Środa - UKS Śrem 0:1

Polonia l Środa - Polonia ll Środa 3:1

Dzięki tym wynikom nasz drugi zespół mógł grać o piąte miejsce, a pierwszy awansował do półfinału. W meczu o piąte miejsce poloniści pokonali Przemysława Poznań 1:0, a pierwszy zespół w półfinale przegrał 0:3 z Koroną Zakrzewo i mógł wystąpić w meczu o trzecie miejsce. Tam poloniści pokonali Tarnovię Tarnowo Podgórne 2:0. Ostatecznie drugi zespół Polonii zajął szóstą lokatę, a pierwszy zespół zajął trzecią lokatę w turnieju.

Warto zaznaczyć, że Wiktor Nossow został najlepszym bramkarzem turnieju.

Składy drużyn

Polonia l: Wiktor Nossow, Marcel Kaleta, Nikodem Odwrot, Czarek Bartkowiak, Borys Kasprzak, Tymek Wesołowski, Dawid Buczma, Kuba Delestowicz, Antek Zajac, Łukasz Miszkiewicz.

Polonia ll: Wojtek Wawrzyniak, Michał Lipiński, Janek Marcinkowski, Kamil Sarnowski, Dawid Ebelewicz, Olek Niemczewski, Franek Leżała, Stas Wieczorek, Fabian Nowaczyk.

 

"Zadanie dofinansowane z budżetu gminy Środa Wlkp. w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Środa Wielkopolska w 2020 roku".

Najnowsze aktualności

 • 13.08.2020

  Rezerwy grają dalej

  W środę 12 sierpnia rezerwy Polonii zmierzyły się w I rundzie Totolotek Pucharu Polski z zespołem z Manieczek. Przed meczem poloniści zdawali sobie sprawę, że czeka ich bardzo trudne zadanie do wykonania, bowiem mecze sparingowe naszych rywali i ich pewnie wygrany 4: 0 mecz w rundzie wstępnej PP z Lasem Puszczykowo na to wskazywały.

 • 11.08.2020

  Porażka z Victorią (2005)

  W sobotę 09.08 zespół juniorów młodszych Polonii Środa mierzył się na wyjeździe z Victorią Września. Oprócz przeciwników przyszło się naszemu zespołowi mierzyć także z gorącym powietrzem.

 • 11.08.2020

  Gry kontrolne w Śremie (2012)

  W piątek 7 sierpnia zawodnicy z rocznika 2012 wybrali się do Śremu, gdzie rozegrali gry kontrolne z zespołem Warty Śrem.

 • 11.08.2020

  Drugie miejsce w Racocie (2006)

  W niedzielę 9 sierpnia zawodnicy z rocznika 2006 naszego klubu wzięli udział w turnieju w Racocie o Złotą Podkowę. W zawodach wystartowało 13 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy a wszystkie spotkania rozgrywane były równocześnie na trzech dobrze przygotowanych boiskach trawiastych.

 • 10.08.2020

  Czwórmecz orlików (2010)

  W niedzielę zespół orlików starszych Polonii Środa udał się do Konina na czwórmecz, w którym mierzył się z Olimpia Koło, Górnikiem Konin i Victoria Września.

 • 10.08.2020

  Remisowy mecz kobiet

  W niedzielę o godzinie 11.00 na boisku przy ulicy Kosynierów zespół seniorek Polonii Środa Wielkopolska rozegrał ostatnią grę sparingową przed inauguracją rozgrywek I ligi kobiet.

 • 09.08.2020

  Udana inauguracja rezerw

  W upalną  sobotę 8 sierpnia druga drużyna  Polonii zainaugurowała rozgrywki w Klasie Okręgowej. Na własnym boisku podejmowała Juranda Koziegłowy i choć wynik spotkania wygląda  całkiem okazale, to jednak w tych bardzo trudnych warunkach wcale nie tak łatwo dało się go osiągnąć

 • 06.08.2020

  Porażka z Liderem (2001/03)

  W środę drużyna juniorów starszych udała się na grę kontrolną do Zalasewa, gdzie zagrała o godz. 18.30 z Liderem Swarzędz.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.