KS POLONIA ŚRODA WLKP - PLAN TRENINGOWY                    20-26.01.2020  
  SENIOR I SENIOR II OLD BOYS KOBIETY I Junior St 2001/02 JUNIOR MŁ 2003 JUNIOR MŁ 2004  TRAMPKARZ ST 2005 TRAMPKARZ MŁ. I 2006 MŁODZIK ST I 2007 MŁODZIK MŁ. I 2008 MŁODZIK MŁ. II 2008 MŁODZICZKI - 2006 i mł ORLIK ST. I 2009 ORLIK ST. II 2009 ORLIK MŁ I 2010 ORLIK MŁ II 2010 ŻAK ST I 2011 ŻAK st II 2011 ŻAK MŁ. I 2012 ŻAK MŁ. I 2012 SKRZAT 2013 SKRZAT 2014
dzień K. Kapuściński Valery Bakhno W. Grześkowiak M. Gierałka W. Grześkowiak L. Maźwa M. Kułak P. Łoniewski Ł. Kaczałka F. Haremski Valery Bakhno Tomasz Gendera M. Woźniak K. Nogalska P. Juszczyk P. Hoffmann Kamil Kudła Maciej Bartkowiak G. Burchacki L. Henriguez R. Falgier R. Falgier K. Kudła M.Janicki
    797255148 602343461 504126035 602343461 603832172 502851614 607 068 122 667325619 509046124 797255148 726 858 351 723807455 574149114 783170297 600887265 667167128 663641003 572291901   725859989 725859989 667167128  
Poniedziałek         ORLIK LIPOWA HALA SP1 HOKEJOWE HOKEJOWE   Orlik WITOSA HOKEJOWE HOKEJOWE         ORLIK WITOSA HALA CKZiU HALA CSiR HALA CSiR HALA CSiR HALA LO    
        18:30-20:00 16:30-18:00 17:30-19:00 16:30-18:00   17:30-19:00 15:30-17:00 17:15-18:45       16:00-17:30 18:00-19:30 17:00-18:30 15:30-17:00 19:00-20:15 17:30-18:45    
                                             
        Ul. Lipowa ul. Lipowa ul. Sportowa ul. Sportowa 12   ul. Witosa ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12       ul. Witosa ul. Paderewskiego ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul.Ks. Kegla    
Wtorek   HALA SP1   HOKEJOWE HALA SP1   Siłownia HOKEJOWE HOKEJOWE   HOKEJOWE HOKEJOWE HALA LO HALA LO ORLIK LIPOWA ORLIK LIPOWA     HOKEJOWE HOKEJOWE     HALA CKZiU HALA CSiR
  18:30-20:00   18:00-19:30 18:30-20:00   Kuźnia 16:30-18:00 17:00-18:30   15:30-17:00 17:15-18:45 16:30-18:30 16:30-18:30 17:00-18:30 15:30-17:00     17:45-19:15 19:15-20:45     18:00-19:15 15:30-17:30
            16:30-17:30                                  
  Ul. Lipowa   ul. Sportowa Ul. Lipowa   ul. Makowa ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Ks.Kegla ul. Ks.Kegla ul. Lipowa ul. Lipowa     ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12     ul. Paderewskiego ul. Sportowa
Środa       Centrum Aktywności   HOKEJOWE Orlik Lipowa     Orlik WITOSA     HALA LO HALA LO     HALA CKZiU HALA CKZiU     HALA CSiR HALA CSiR    
      18:00-19:00   17:00-18:30 17:00-18:30     17:00-18:30     15:30-17:30 15:30-17:30     16:30-18:00 18:00-19:30     18:30-19:45 17:00-18:15    
                                               
      ul. Marcinkowskiego   ul. Sportowa ul. Lipowa     Ul. Witosa     ul. Ks. Kegla ul. Ks. Kegla     ul. Paderewskiego ul. Paderewskiego     ul. Sportowa ul. Sportowa    
Czwartek   HOKEJOWE   HALA LO HOKEJOWE HOKEJOWE HALA SP1 HALA CKZiU     HALA LO HALA LO HALA SP1 HALA SP1 ORLIK LIPOWA ORLIK LIPOWA       HALA CSiR     HALA CKZiU  
  18:30-20:00   18:30-20:30 18:30-20:00 17:00-18:30 18:30-20:00 16:30-18:00     15:30-17:00 17:00-18:30 15:30-17:00 15:30-17:00 17:00-18:30 15:30-17:00       15:30-17:30     18:00-19:15  
                                               
  Ul. Sportowa   ul. Ks. Kegla Ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Lipowa ul. Paderewskiego     ul. Ks. Kegla ul. Ks. Kegla ul. Lipowa ul. Lipowa ul. Lipowa ul. Lipowa       ul. Sportowa     ul. Paderewskiego  
Piątek                 HOKEJOWE Orlik WITOSA         ORLIK LIPOWA ORLIK LIPOWA HALA LO HOKEJOWE HALA LO          
                17:00-18:30 17:00-18:30         17:00-18:30 15:30-17:00 15:30-17:00 15:30-17:00 17:00-19:00          
                                             
                ul. Sportowa 12 Ul. Witosa         ul. Lipowa ul. Lipowa ul. Ks. Kegla ul Sportowa ul. Ks. Kegla          
Sobota                                         TURNIEJ      
                                        POLONIA CUP      
 
                                         9:00-15:00      
                                        HALA SP3      
                                               
                                        Ul. 20-Października      
Niedziela                                           TURNIEJ    
                                          POLONIA CUP    
 
                                           9:00-15:00    
                                          HALA SP3    
                                               
                                          Ul. 20-Października