PLAN TRENINGOWY 20-26.05.2019
 
  SENIOR I SENIOR II KOBIETY I OLD BOY JUNIOR ST 01/02 JUNIOR MŁ 2003 TRAMPKARZ ST I 2004  TRAMPKARZ ST II 2004 TRAMPKARZ MŁ 2005 MŁODZIK ST I 2006 MŁODZIK ST  II 2006 MŁODZIK MŁ I 2007 MŁODZIK MŁ II 2007 ORLIK ST I 2008 ORLIK ST II 2008 ORLIK MŁ I 2009 ORLIK MŁ II 2009 Żak ST I 2010 Żak ST II 2010 ŻAK MŁ I 2011 ŻAK MŁ II 2011 SKRZAT I 2012 SKRZAT II 2012 SKRZAT 2013
dzień K. Kapuściński M. Woźniak M. Gierałka W. Grześkowiak P. Łoniewski L. Maźwa M. Kułak M. Kułak M. Woźniak Ł. Kaczałka K. Wiśniewska F. Haremski M. Sikorski M. Bartkowiak K. Kudła H. Błoch D. Buczma P. Juszczyk P. Hoffmann G. Burchacki L. Henriguez R. Falgier A. Błaszak K. Kudła
          607068122 603832172 502851614 502851614 723807455 667325619 665598074 509046124 605976815 663641003 667167128 785103636 723839524 783170297 600887265 572291901   725859989 600323945 667167128
Poniedziałek B. Topola       b. Zielniki b. Zielniki     BOISKO Hokej AMO BOISKO Hokej AMO BOISKO Hokej ORLIK WITOSA ORLIK     ORLIK ORLIK BOISKO Hokej BOISKO Hokej      
                        WITOSA   LIPOWA LIPOWA          
15:30-17:00       18:00-19:30 17:00-18:30     16:30-18:00 16:00-17:30 18:00-19:30 16:00-17:30 18:00-19:30 15:30-17:00 17:00-18:30   17:00-18:30 18:30-20:00 15:30-17:00 17:00-18:30      
Topola       Zielniki Zielniki     ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Witosa ul. Witosa   ul. Lipowa ul. Lipowa UL. Sportowa UL. Sportowa      
Wtorek MECZ PP B. Topola ROLIBUDA           b. Zielniki             ORLIK ROLIBUDA b. Zielniki b. Zielniki b. Zielniki b. Zielniki ROLIBUDA ROLIBUDA Hala CsiR
Trzcianka                             LIPOWA                
Mecz – 18:00 17:30-19:00 19:30-21:00           16:30-18:00             15:30-17:00 18:00-19:30 15:30-17:00 17:00-18:30 16:45-18:15 18:15-19:45 18:00-19:00 19:00-20:00 16:00-17:00
Wyjazd 14:00 Topola ul. Kosynierów           Zielniki             ul. Lipowa ul. Kórnicka Zielniki Zielniki Zielniki Zielniki ul. Kórnicka ul. Kórnicka ul. Sportowa
Środa         b. Topola b. Topola       b. Zielniki b. Zielniki b. Zielniki b. Zielniki ORLIK WITOSA ORLIK ORLIK ORLIK               
                        WITOSA LIPOWA LIPOWA              
        17:00-18:30 17:00-18:30       16:30-18:00 18:00-19:30 16:30-18:00 18:00-19:30 15:30-17:00 17:00-18:30 15:30-17:00 18:00-19:30              
        Topola Topola       Zielniki Zielniki Zielniki Zielniki ul. Witosa ul. Witosa ul. Lipowa ul. Lipowa              
Czwartek B. Topola B. Topola ROLIBUDA   b. Zielniki b. Zielniki b. Topola   b. Zielniki                 ORLIK ORLIK     ROLIBUDA ROLIBUDA Hala CsiR
                                  LIPOWA LIPOWA          
15:30-17:00 17:30-19:00 18:15-19:45   17:00-18:30 17:00-18:30 17:15-18:45   16:30-18:00                 15:30-17:00 17:00-18:30     18:00-19:00 19:00-20:00 16:00-17:00
Topola Topola ul. Kosynierów   Zielniki Zielniki Topola   Zielniki                 ul. Lipowa ul. Lipowa     ul. Kórnicka ul. Kórnicka ul. Sportowa
Piątek B. Topola B. Topola ROLIBUDA MECZ   b. Zielniki b. Topola     MECZ b. Zielniki b. Zielniki b. Zielniki ORLIK WITOSA MECZ MECZ ORLIK      b. Zielniki b. Zielniki      
      Zakrzewo           AP Reissa     Orlik Poznań Piast Kobylnica LIPOWA              
16:00-17:30 17:30-19:00 18:15-19:45 Mecz – 19:00   17:00-18:30 17:15-18:45     Mecz – 19:30 18:00-19:30 16:30-18:00 18:00-19:30 15:30-17:00 Mecz – 18:00 18:00-19:30     16:45-18:15 18:15-19:45      
Topola Topola ul. Kosynierów b. Główne   Zielniki Topola     CTP Zielniki Zielniki Zielniki ul. Witosa Mecz – 17:45 Orlik Lipowa ul. Lipowa     Zielniki Zielniki      
Sobota Mecz  MECZ       MECZ MECZ               Wyjazd – 16:00   MECZ TURNIEJ            
Wierzyca Pelplin Piast Kobylnica       KKS Kalisz KKS Kalisz                   LPFA Poznań Polonia            
    Mecz – 10:00 Mecz – 13:00    
Mecz – 17:00 Mecz – 15:00       b. Zielniki b. Zielniki                   Mecz – 12:00 Turniej -13:00            
Wyjazd – 11:00 Wyjazd – 13:00                             Wyjazd – 10:00 Orlik Lipowa            
                                               
                                               
Niedziela     MECZ   MECZ       MECZ   MECZ   MECZ MECZ           TURNIEJ        
    KS Raszyn   Górnik Konin       OTPS Winogrady   Lotnik Poznań   Lotnik Poznań Poznaniak Poznań           Poznaniak Poznań        
               
    Mecz – 14:00   Mecz – 14:00       Mecz – 12:00   Mecz – 12:30   Mecz – 11:00 Mecz – 9:00           Turniej – 10:30        
    b. Główne   CTP1       CTP1   CTP2   Wyjazd – 9:45 Wyjazd – 7:15           Wyjazd – 8:45