PLAN TRENINGOWY 10-16.06.2019
 
  SENIOR I SENIOR II KOBIETY I JUNIOR ST 01/02 JUNIOR MŁ 2003 TRAMPKARZ ST I 2004  TRAMPKARZ MŁ 2005 MŁODZIK ST I 2006 MŁODZIK ST  II 2006 MŁODZIK MŁ I 2007 MŁODZIK MŁ II 2007 ORLIK ST I 2008 ORLIK ST II 2008 ORLIK MŁ I 2009 ORLIK MŁ II 2009 Żak ST I 2010 Żak ST II 2010 ŻAK MŁ I 2011 ŻAK MŁ II 2011 SKRZAT I 2012 SKRZAT II 2012 SKRZAT 2013
dzień K. Kapuściński M. Woźniak M. Gierałka P. Łoniewski L. Maźwa M. Kułak M. Woźniak Ł. Kaczałka K. Wiśniewska F. Haremski M. Sikorski M. Bartkowiak K. Kudła H. Błoch D. Buczma P. Juszczyk P. Hoffmann G. Burchacki L. Henriguez R. Falgier A. Błaszak K. Kudła
        607068122 603832172 502851614 723807455 667325619 665598074 509046124 605976815 663641003 667167128 785103636 723839524 783170297 600887265 572291901   725859989 600323945 667167128
Poniedziałek BOISKO CTP2 Boisko CTP2   Boisko CTP2 MECZ   BOISKO CTP1 BOISKO CTP1 BOISKO CTP2 BOISKO CTP1 BOISKO CTP2 ORLIK ORLIK     Zielniki Zielniki BOISKO CTP1 BOISKO CTP1      
        SKP Słupca           WITOSA WITOSA                
15:30-17:00 17:00-18:30   17:00-18:30 Mecz – 18:00   16:30-18:00 16:30-18:00 18:00-19:30 16:30-18:00 18:00-19:30 15:30-17:00 17:00-18:30   17:00-18:30 18:30-20:00 15:30-17:00 17:00-18:30      
ul. Sportowa ul. Sportowa   ul. Sportowa CTP1   ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Witosa ul. Witosa   Zielniki Zielniki UL. Sportowa UL. Sportowa      
Wtorek BOISKO CTP2   ROLIBUDA     Boisko CTP1 BOISKO CTP1   MECZ         ORLIK ROLIBUDA BOISKO CTP1 BOISKO CTP1 BOISKO CTP1 BOISKO CTP1 ROLIBUDA ROLIBUDA Hala CsiR
                Piast Kobylnica         WITOSA                
10:00-11:30   19:30-21:00     17:15-18:45 16:30-18:00   Mecz – 19:00         15:30-17:00 18:00-19:30 15:30-17:00 17:00-18:30 16:45-18:15 18:15-19:45 18:00-19:00 19:00-20:00 16:00-17:00
ul. Sportowa   ul. Kosynierów     ul. Sportowa ul. Sportowa   CTP2         ul. Witosa ul. Kórnicka ul. Sportowa ul. Sportowa UL. Sportowa UL. Sportowa ul. Kórnicka ul. Kórnicka ul. Sportowa
Środa MECZ PP MECZ PP ROLIBUDA MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ  MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP MECZ PP
KKS Kalisz KKS Kalisz   KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz Pogoń Książ KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz KKS Kalisz
Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 18:30-20:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00 Mecz – 18:00
b. Główne b. Główne ul. Kosynierów b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne orlik Lipowa b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne b. Główne
Czwartek   Boisko CTP2 ROLIBUDA Boisko CTP2   Boisko CTP1 BOISKO CTP1                 ORLIK ORLIK     ROLIBUDA ROLIBUDA Hala CsiR
                              LIPOWA LIPOWA          
  17:00-18:30 18:30-20:00 18:00-19:30   17:15-18:45 16:30-18:00                 15:30-17:00 17:00-18:30     18:00-19:00 19:00-20:00 16:00-17:00
  ul. Sportowa ul. Kosynierów ul. Sportowa   ul. Sportowa ul. Sportowa                 ul. Lipowa ul. Lipowa     ul. Kórnicka ul. Kórnicka ul. Sportowa
Piątek BOISKO CTP2       Boisko CTP1 Boisko CTP1 MECZ BOISKO CTP2 BOISKO CTP2 BOISKO CTP2 BOISKO CTP2 ORLIK ORLIK ORLIK ORLIK     BOISKO CTP1 BOISKO CTP1      
            Sparta Oborniki       WITOSA WITOSA WITOSA LIPOWA              
16:00-17:30       17:00-18:30 17:15-18:45 Mecz – 18:30 16:30-18:00 18:00-19:30 16:30-18:00 18:00-19:30 15:30-17:00 17:00-18:30 15:30-17:00 18:00-19:30     15:30-17:00 17:00-18:30      
ul. Sportowa       ul. Sportowa ul. Sportowa Wyjazd – 16:00 ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Witosa ul. Witosa ul. Witosa ul. Lipowa     UL. Sportowa UL. Sportowa      
Sobota MECZ MECZ             MECZ   MECZ   MECZ                  
Radunia Stężyca Lider Swarzędz             Wiara Lecha Poznań   Clescevia Kleszczewo   Koziołek Poznań                  
         
Mecz – 17:00 Mecz – 16:00             Mecz – 10:00   Mecz – 12:30   Mecz – 12:00                  
Wyjazd - ??? b. Główne             Wyjazd – 8:00   CTP2   b. Główne                  
                                           
                                           
Niedziela