Obraz 2
 
PLAN TRENINGOWY  15-21.01.2018 Obraz 5
 
Grupa SENIOR I SENIOR II KOBIETY I JUNIOR 2000 JUNIOR 01/02 TRAMPKARZ ST 2003 TRAMPKARZ MŁ I 2004  TRAMPKARZ MŁ II 2004 MŁODZIK ST 2005 MŁODZIK MŁ I 2006 MŁODZIK MŁ  II 2006 ORLIK ST I 2007 ORLIK ST II 2007 ORLIK ST  III   2007/2008 ORLIK MŁ I 2008 ORLIK MŁ II 2008 ŻAK ST I 2009 ŻAK ST II 2009 Żak MŁ I 2010 Żak MŁ II 2010 SKRZAT I SKRZAT II BRAMKARZE
dzień T. Dłuzyk G. Burchacki M. Gierałka W. Grześkowiak M.Kułak   Ł. Kaczałka R. Budnik R. Budnik L. Maźwa F.Haremski F. Haremski H. Błoch M. Kmieciak M. Bartkowiak K. Kudła K. Wiśniewska D. Buczma/K.Kudła P. Juszczyk A. Napierała D. Sroczyńska B.Czyżewski R. Falgier M. Korbik
Poniedziałek         BOISKO ORLIK     HALA WWSSE HALA WWSSE HALA GIM 1   HALA HIPOLIT     HALA HIPOLIT HALA LO HALA CSIR HALA LO   HALA CSIR   HALA WWSSE  
LA                                         mała sala  
18:00-19:30       18.30 - 20.00     17.00 - 18.30 18:30-20:00 17.00 - 18.00   18.00 - 19.30     16.30 - 18.00 17.45 - 19.00 18.30 - 19.45 16.30 - 17.45   17.30 - 18.30   17:00-18:00  
        ul. Witosa     UL. Surzyńskich UL. Surzyńskich ul. Lipowa   ul. Paderwewskiego     ul. Paderwewskiego ul. Ks. Kegla ul. Sportowa ul. Ks. Kegla   ul. Sportowa   UL. Surzyńskich  
Wtorek BOISKO HOKEJ HALA LO HALA HIPOLIT HALA GIM 1   HALA HIPOLIT HALA LO       HALA LO   HAA CSiR HALA CSIR             HALA HIPOLIT    
                                             
18:0019:30 19:45-21:00 18:15-19:30 18:30-20:00   17.00 - 18.15 17.00 - 18.15        18.15 - 19.45   15:30-17:00 18.30 - 20.00             15.45 - 16.45    
ul. Sportowa ul .ks Kegla ul. Paderewskiego ul. Lipowa   ul. Paderewskiego ul. Ks. Kegla       ul. Ks. Kegla   ul. Sportowa ul. Sportowa             ul. Paderwewskiego    
Środa   BOISKO HOKEJ     HALA LO     BOISKO HOKEJ BOISKO HOKEJ HALA HIPOLIT         HALA HIPOLIT HALA CSIR   HALA CSIR HALA LO HALA CSIR   HALA LO  
                                             
  18.30 - 20.00     18:15-19:30     17:00-18:30 18:30-20:00 18.15 - 19.30         17.00 - 18.15 18.30 - 20.00   17.00 - 18.30 15.30 - 17.00 15.30 - 17.00   17:00-18:00  
  ul. Sportowa     ul. Ks. Kegla     ul. Sportowa ul. Sportowa ul. Paderwewskiego         ul. Paderwewskiego ul. Sportowa   ul. Sportowa ul. Ks. Kegla ul. Sportowa   ul. Ks. Kegla  
Czwartek BOISKO HOKEJ   HALA LO HALA GIM 1   BOISKO HOKEJ       ORLIK LIPOWA   HALA LO         HALA HIPOLIT   HALA LO   HALA HIPOLIT    
18:00-19:30                                            
    19:00-21:00 18:30-20:00   17:30-19:00       16.00 - 17.30   17.45 - 19.00         16.45 - 18.00   16.30 - 17.45   15.45 - 16.45    
ul. Sportowa   ul. Sportowa ul. Lipowa   ul. Sportowa       ul. Lipowa   ul. Ks. Kegla         ul. Paderwewskiego   ul. Ks. Kegla   ul. Paderwewskiego    
Piątek BOISKO HALA WWSSE     HALA CSiR   HALA HIPOLIT BOISKO HOKEJ BOISKO HOKEJ   HALA LO   HALA LO HALA HIPOLIT                  
POZNAŃ                                            
18:00 18:30-20:00     18:30-20:00   16:00-17:30 17:00-18:30 18:30-20:00    16.45 - 18.00    15.30 - 16.45 17:30-19:00                  
  ul. Surzyńskich     ul. Sportowa   ul. Paderewskiego ul. Sportowa ul. Sportowa   ul. Ks. Kegla   ul. Ks. Kegla ul. Paderewskiego                  
Sobota MECZ SPARING   TURNIEJ           TURNIEJ                            
ŁKS ŁÓDŹ   Stare Oborzyska           POLONIA CUP                            
MECZ - 12:00               9:00-15:00                            
WYJAZD - 7:30   wyjazd -                                         
POWRÓT - 18:00   powrót -                                         
AUTOBUS   BUS 16           ul. Ks. Kegla                            
Niedziela                     TURNIEJ                        
                    POLONIA CUP                        
                             
                    9:00-15:00                        
                                             
                                             
                    ul. Ks. Kegla