OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

09.12.2019

Tomasz Sołtysiak dyrektorem Akademii

Od 9 grudnia Akademia Piłkarska Polonii Środa Wielkopolska ma nowego dyrektora. Został nim Tomasz Sołtysiak który wcześniej pracował między innymi w Polish Soccer Skills. Ma to oczywiście wszystko związek ze złotym certyfikatem jaki nasz klub otrzymał od PZPN-u oraz z ciągłą chęcią podnoszenia jakości szkolenia młodzieży w naszej Akademii.

Tomasz Sołtysiak ma 30 lat i pochodzi z Poznania. Nowy dyrektor naszej Akademii jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku trener piłki nożnej oraz manager obiektów sportowych. Posiada licencję UEFA Elite Youth. Wcześniej Tomasz Sołtysiak przez cztery i pół roku pracował w Polish Soccer Skills jako koordynator treningu piłkarskiego oraz był trenerem rocznika 2004 w Unii Swarzędz.

Nowy dyrektor będzie urzędował w pomieszczeniach klubowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 18. W tym czasie poza koordynowaniem działań Akademii będzie on obecny na treningach poszczególnych zespołów. Każdy rodzic dziecka trenującego w naszej Akademii będzie także mógł przyjść do nowego dyrektora i porozmawiać.

Nowego dyrektora witamy na naszym pokładzie i życzymy sukcesów w pracy zawodowej.

Najnowsze aktualności

 • 13.08.2020

  Rezerwy grają dalej

  W środę 12 sierpnia rezerwy Polonii zmierzyły się w I rundzie Totolotek Pucharu Polski z zespołem z Manieczek. Przed meczem poloniści zdawali sobie sprawę, że czeka ich bardzo trudne zadanie do wykonania, bowiem mecze sparingowe naszych rywali i ich pewnie wygrany 4: 0 mecz w rundzie wstępnej PP z Lasem Puszczykowo na to wskazywały.

 • 11.08.2020

  Porażka z Victorią (2005)

  W sobotę 09.08 zespół juniorów młodszych Polonii Środa mierzył się na wyjeździe z Victorią Września. Oprócz przeciwników przyszło się naszemu zespołowi mierzyć także z gorącym powietrzem.

 • 11.08.2020

  Gry kontrolne w Śremie (2012)

  W piątek 7 sierpnia zawodnicy z rocznika 2012 wybrali się do Śremu, gdzie rozegrali gry kontrolne z zespołem Warty Śrem.

 • 11.08.2020

  Drugie miejsce w Racocie (2006)

  W niedzielę 9 sierpnia zawodnicy z rocznika 2006 naszego klubu wzięli udział w turnieju w Racocie o Złotą Podkowę. W zawodach wystartowało 13 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy a wszystkie spotkania rozgrywane były równocześnie na trzech dobrze przygotowanych boiskach trawiastych.

 • 10.08.2020

  Czwórmecz orlików (2010)

  W niedzielę zespół orlików starszych Polonii Środa udał się do Konina na czwórmecz, w którym mierzył się z Olimpia Koło, Górnikiem Konin i Victoria Września.

 • 10.08.2020

  Remisowy mecz kobiet

  W niedzielę o godzinie 11.00 na boisku przy ulicy Kosynierów zespół seniorek Polonii Środa Wielkopolska rozegrał ostatnią grę sparingową przed inauguracją rozgrywek I ligi kobiet.

 • 09.08.2020

  Udana inauguracja rezerw

  W upalną  sobotę 8 sierpnia druga drużyna  Polonii zainaugurowała rozgrywki w Klasie Okręgowej. Na własnym boisku podejmowała Juranda Koziegłowy i choć wynik spotkania wygląda  całkiem okazale, to jednak w tych bardzo trudnych warunkach wcale nie tak łatwo dało się go osiągnąć

 • 06.08.2020

  Porażka z Liderem (2001/03)

  W środę drużyna juniorów starszych udała się na grę kontrolną do Zalasewa, gdzie zagrała o godz. 18.30 z Liderem Swarzędz.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.