OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.05.2019

Szalony pościg Polonii (2009)

W piątek młodzi piłkarze Polonii się do lidera naszej grupy Pogoni Książ Wielkopolski.

Mecz rozpoczął się o godzinie 18:00 i to pod pierwszego gwizdka gospodarze byli stroną przeważająca i bardzo szybko obieli prowadzenie. W pierwszej połowie Polonia nie potrafiła znaleźć sposobu na napastników z Książa. Polonia mimo licznych kontrataków nie potrafiła umieścić piłki w bramce gospodarzy . Wynik pierwszej połowy to 3:0 dla Pogoni.

Druga połowa to w ogóle inne spotkanie nasi zawodnicy doszli do głosu i to oni prowadzili grę. Mimo to, że nadzialiśmy się na jeden kontratak po którym padła bramka dla gospodarzy. Przy wyniku 4:0 dla gospodarzy, rozpoczął się szaleńczy pościg. Polonia strzeliła trzy bramki nie tracąc już żadnej. Ostatnio jednak przegrywamy spotkanie 4:3.

Bramki zdobyli: A. Staszak, J. Sawuć, K. Kucharski.

Polonia wystąpiła w składzie: M. Kajdan, A. Staszak, S. Korzeniewski, B. Golebiak, J. Sawuć, A. Krzysztofiak, A. Rolirad, O. Cieślarczyk, K. Jaguś, K. Kucharski.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.