OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.12.2019

Spotkanie wigilijne orlików

W czwartek 12 grudnia w Restauracji Turystyczna " U Moniki " odbyło się kolejne spotkanie wigilijne w naszym klubie. Tego dnia podsumowaliśmy rundę jesienną w wykonaniu czterech zespołów w kategorii Orlika.

Spotkanie rozpoczął i zawodników oraz rodziców przywitał Łukasz Szarzyński, który oddał głos Prezesowi Polonii Rafałowi Ratajczakowi. Sternik naszego klubu omówił to co się wydarzyło w bieżącym roku w naszym klubie oraz przedstawił nowego Dyrektora Akademii Piłkarskiej KS Polonia Tomasz Sołtysiak. Następnie głos zabrali trenerzy poszczególnych grup treningowych w kategorii Orlik.

Trener Maciej Bartkowiak przedstawił przebieg rundy jesiennej w wykonaniu swoich podopiecznych z rocznika 2010 a na zakończenie swojego wystąpienia przedstawił 5 zawodników z najlepszą frekwencją. Oto oni: Przybylski Jakub, Kłopocki Adam, Dydymski Alex, Kurkowiak Bartosz, Nossow Wiktor.

Drugim trenerem, który omówił prace swoich podopiecznych był Kamil Kudła, trener pierwszego zespołu rocznika 2010. W tym zespole najlepszą frekwencja w rundzie jesiennej mogą pochwalić się: Bartkowiak Cezary, Buczma Dawid, Ebelewicz Dawid, Krawczewski Patryk, Leżała Franciszek.

Trener Paweł Hoffmann zaprezentował dokonania swoich zawodników z drugiej grupy rocznika 2009. Tutaj najbardziej aktywnymi piłkarzami rundy jesiennej okazali się: Korzeniewski Stanisław, Sawuć Jakub, Grządzielewski Sebastian, Kruk Bartosz, Zadorozhnii Ivan.

Jako ostatni z trenerów głos zabrał , trener Powiatu Średzkiego w kategorii Orlik i jednocześnie trener pierwszego zespołu rocznika 2009 Paweł Juszczyk. W tej drużynie na szczególne wyróżnienie za frekwencje zasłużyli: Staszak Antoni, Jankowiak Kamil, Wieliński Stanisław, Rauhut Mikołaj, Kamiński Paweł.

Na zakończenie przemówień głos ponownie zabrał Prezes Rafał Ratajczak, który złożył wszystkim obecnym najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz życzył zdrowia na Nowy 2020 Rok.

Najnowsze aktualności

 • 23.01.2020

  Victoria Września drugim rywalem

  W sobotę 25 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrają drugie tej zimy spotkanie towarzyskie. Tym razem rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie lokalny rywal Victoria Września a spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Gnieźnie.

 • 22.01.2020

  Gry kontrolne kadr powiatu (2009/2010)

  W sobotę 18.01 zawodnicy Polonii Środa rocznika 2009 i 2010 na zaproszenie kadry powiatu gnieźnieńskiego uczestniczyli w grze kontrolnej kadry powiatów. Rywalizowały ze sobą: gospodarze, kadra powiatu średzkiego, kadra powiatu wrzesińskiego oraz jako czwarty zespół Mieszko Gniezno w którym występowali chłopcy z roczników 2008 i 2009.

 • 22.01.2020

  Udana gra z LPFA Piątkowo (2008)

  W sobotę 18 stycznia na boisku hokejowym w Środzie Wielkopolskiej młodzi piłkarze Polonii Środa z rocznika 2008 podejmowali swoich rówieśników z zespołu LPFA Piątkowo. Spotkanie rozgrywane było w systemie 2 x 30 minut.

 • 21.01.2020

  Strzelcy trzeciej ligi grupy 2

  Wszystkie zespoły trzeciej ligi grupy drugiej już na dobre rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Dziś chcemy chwilę poświęcić najlepszym strzelcom naszej grupy po rundzie jesiennej. Pamiętacie kto zdobył najwięcej bramek w rundzie jesiennej? Tak to Mateusz Żebrowski z KKS Kalisz. Zawodnik ten pokonywał bramkarzy rywali 19 razy i na pewno w rundzie wiosennej zobaczymy go na boisku w barwach Klubu z Kalisza. Z kolei w zespole Polonii Środa najwięcej bramek zdobył Adrian Szynka który pokonywał bramkarzy rywali osiem razy. Ale ten zawodnik nabawił się zimą poważnej kontuzji i raczej wiosną już nie zagra w naszym zespole.

 • 20.01.2020

  Grali rywale

  W mijającym już tygodniu rywale średzkiej Polonii rozegrali pierwsze spotkania towarzyskie w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2019/20. Naszym sympatykom prezentujemy ich wyniki.

 • 20.01.2020

  Mieszko wyjeżdża z pucharem (2011)

  W niedzielę 19 stycznia także w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 3 odbył się drugi turniej Polonia Cup 2020 dla rocznika 2011. Tym razem po za dwoma zespołami Polonii Środa do rywalizacji stanęły Huragan Pobiedziska, TMS "Stella" Luboń, Uczniowski Klub Sportowy Śrem, SSNC Meblorz Swarzędz, UKS Salezjanie Poznań i MKS Mieszko Gniezno.

 • 20.01.2020

  Siedem bramek młodzików (2007)

  W sobotę 18 stycznia o godzinie 8:00 w Swarzędzu zespół Młodzika Młodszego rozegrał pierwszy mecz kontrolny po przerwie świątecznej. Naszym przeciwnikiem był zespół Unii Swarzędz.

 • 20.01.2020

  Kolejne gry kontrolne trampkarzy (2006)

  W drugim swoim spotkaniu kontrolnym tej zimy trampkarze młodsi naszego klubu zagrali w Baranowie z Akademią Reissa Poznań 2007.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.