OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.12.2019

Spotkanie wigilijne orlików

W czwartek 12 grudnia w Restauracji Turystyczna " U Moniki " odbyło się kolejne spotkanie wigilijne w naszym klubie. Tego dnia podsumowaliśmy rundę jesienną w wykonaniu czterech zespołów w kategorii Orlika.

Spotkanie rozpoczął i zawodników oraz rodziców przywitał Łukasz Szarzyński, który oddał głos Prezesowi Polonii Rafałowi Ratajczakowi. Sternik naszego klubu omówił to co się wydarzyło w bieżącym roku w naszym klubie oraz przedstawił nowego Dyrektora Akademii Piłkarskiej KS Polonia Tomasz Sołtysiak. Następnie głos zabrali trenerzy poszczególnych grup treningowych w kategorii Orlik.

Trener Maciej Bartkowiak przedstawił przebieg rundy jesiennej w wykonaniu swoich podopiecznych z rocznika 2010 a na zakończenie swojego wystąpienia przedstawił 5 zawodników z najlepszą frekwencją. Oto oni: Przybylski Jakub, Kłopocki Adam, Dydymski Alex, Kurkowiak Bartosz, Nossow Wiktor.

Drugim trenerem, który omówił prace swoich podopiecznych był Kamil Kudła, trener pierwszego zespołu rocznika 2010. W tym zespole najlepszą frekwencja w rundzie jesiennej mogą pochwalić się: Bartkowiak Cezary, Buczma Dawid, Ebelewicz Dawid, Krawczewski Patryk, Leżała Franciszek.

Trener Paweł Hoffmann zaprezentował dokonania swoich zawodników z drugiej grupy rocznika 2009. Tutaj najbardziej aktywnymi piłkarzami rundy jesiennej okazali się: Korzeniewski Stanisław, Sawuć Jakub, Grządzielewski Sebastian, Kruk Bartosz, Zadorozhnii Ivan.

Jako ostatni z trenerów głos zabrał , trener Powiatu Średzkiego w kategorii Orlik i jednocześnie trener pierwszego zespołu rocznika 2009 Paweł Juszczyk. W tej drużynie na szczególne wyróżnienie za frekwencje zasłużyli: Staszak Antoni, Jankowiak Kamil, Wieliński Stanisław, Rauhut Mikołaj, Kamiński Paweł.

Na zakończenie przemówień głos ponownie zabrał Prezes Rafał Ratajczak, który złożył wszystkim obecnym najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz życzył zdrowia na Nowy 2020 Rok.

Najnowsze aktualności

 • 13.08.2020

  Rezerwy grają dalej

  W środę 12 sierpnia rezerwy Polonii zmierzyły się w I rundzie Totolotek Pucharu Polski z zespołem z Manieczek. Przed meczem poloniści zdawali sobie sprawę, że czeka ich bardzo trudne zadanie do wykonania, bowiem mecze sparingowe naszych rywali i ich pewnie wygrany 4: 0 mecz w rundzie wstępnej PP z Lasem Puszczykowo na to wskazywały.

 • 11.08.2020

  Porażka z Victorią (2005)

  W sobotę 09.08 zespół juniorów młodszych Polonii Środa mierzył się na wyjeździe z Victorią Września. Oprócz przeciwników przyszło się naszemu zespołowi mierzyć także z gorącym powietrzem.

 • 11.08.2020

  Gry kontrolne w Śremie (2012)

  W piątek 7 sierpnia zawodnicy z rocznika 2012 wybrali się do Śremu, gdzie rozegrali gry kontrolne z zespołem Warty Śrem.

 • 11.08.2020

  Drugie miejsce w Racocie (2006)

  W niedzielę 9 sierpnia zawodnicy z rocznika 2006 naszego klubu wzięli udział w turnieju w Racocie o Złotą Podkowę. W zawodach wystartowało 13 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy a wszystkie spotkania rozgrywane były równocześnie na trzech dobrze przygotowanych boiskach trawiastych.

 • 10.08.2020

  Czwórmecz orlików (2010)

  W niedzielę zespół orlików starszych Polonii Środa udał się do Konina na czwórmecz, w którym mierzył się z Olimpia Koło, Górnikiem Konin i Victoria Września.

 • 10.08.2020

  Remisowy mecz kobiet

  W niedzielę o godzinie 11.00 na boisku przy ulicy Kosynierów zespół seniorek Polonii Środa Wielkopolska rozegrał ostatnią grę sparingową przed inauguracją rozgrywek I ligi kobiet.

 • 09.08.2020

  Udana inauguracja rezerw

  W upalną  sobotę 8 sierpnia druga drużyna  Polonii zainaugurowała rozgrywki w Klasie Okręgowej. Na własnym boisku podejmowała Juranda Koziegłowy i choć wynik spotkania wygląda  całkiem okazale, to jednak w tych bardzo trudnych warunkach wcale nie tak łatwo dało się go osiągnąć

 • 06.08.2020

  Porażka z Liderem (2001/03)

  W środę drużyna juniorów starszych udała się na grę kontrolną do Zalasewa, gdzie zagrała o godz. 18.30 z Liderem Swarzędz.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.