OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.05.2019

Sporo bramek z Koziołkiem (2008)

W sobotnie przedpołudnie na ostatni mecz przed rundą rewanżową udała się drużyna orlików starszych naszego klubu. Młodzi poloniści mierzyli się z drużyną Koziołka Poznań.

Od początku meczu zarysowała się przewaga polonistów, którzy górowali nad przeciwnikiem kulturą gry i umiejętnościami piłkarskimi. Poloniści w pewnym momencie prowadzili już nawet 3:1 lecz przez chwilowe rozprężenie pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:3.Początek drugiej połowy to chaos z obydwu stron z którego lepiej wyszli młodzi poloniści zdobywając jeszcze dwie bramki i wygrywając mecz 5:3.

Bramki: 2x Maks Fert, Krzysztof Ratajczak, Aleks Krause, Hubert Kujawa

Polonia wystąpiła w składzie: Dominik Mielcarek-Maks Krause, Kacper Grześkowiak, Adam Pawlaczyk, Krzysztof Ratajczak, Aleks Krause, Hubert Kujawa, Kamil Orwat, Maks Fert, Oliwier Śliwiński, Bartek Lisiecki

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.