OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.05.2019

Rozgromili Wielkopolskę (2007)

W sobotę 11 maja o godzinie 10:00 w Zielnikach odbył się kolejny mecz ligowy Młodzika Młodszego. Tym razem poloniści mierzyli się z zespołem Wielkopolska Komorniki.

Od pierwszych minut spotkania dało się zauważyć przewagę polonistów. Zespół dłużej utrzymywał się przy piłce i konstruował składne akcję. Goście próbowali gry z kontry za każdym razem bramkarz wyprowadzał piłkę dalekim wybiciem. Polonia wychodzi na prowadzenie w 5 minucie po bramce Jana Pośledniego, który strzela z najbliższej odległości po bardzo ładnej akcji prawą stroną boiska. Niestety chwile po strzelonej bramce goście wyrównują. Nieporozumienie naszych obrońców wykorzystuje napastnik z Komornik. Od tego momentu to Polonia rzuciła się do ataku na rywali. Ostatecznie do przerwy strzelamy jeszcze dwie bramki i prowadzimy 3:1

Druga połowa wyglądała bardzo podobnie a korzystny wynik pozwolił trenerowi dokonać wielu zmian. Cała 18 meczowa mogła zagrać po 30 minut. Zmiennicy spisali się bardzo dobrze. Mimo wielu sytuacji bramkowych udaje się wykorzystać tylko 3. Co cieszy nie stracimy już więcej bramek. Ostatecznie wygrywamy 6:1.

Brawa dla całego zespołu oraz licznie zebranych kibiców za doping.

Bramki strzelali: Marcin Skrobich x2, Jan Pośledni, Kacper Ochowiak, Michał Muszyński, jedna bramka samobójcza.

Polonia zagrała w składzie: J.Korcz, J.Wujek, K.Ochowiak, M.Skrobich, B.Markiewicz, O.Popis, A.Szamajda, J.Pośledni, J.Grzegorczyk, A.Fiołka, T.Trójnara, K.Jankowski, O.Pawlak, Ł.Forysiak, T.Forysiak, A.Wdowiak, M.Muszyński, M.Wujek.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.