OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

16.05.2018

Rozgromili Maratończyka

W niedzielne popołudnie rezerwy średzkiej Polonii udały się do Brzeźna, gdzie podejmowały miejscowy zespół Maratończyka.

Spotkanie dla naszej drużyny rozpoczęło się wyśmienicie, gdyż już w 9. sekundzie po rozpoczęciu pierwszą bramkę zdobył Krzysztof Kaźmierczak, co może stanowić rekord klubu w szybkości strzelenia gola. W dalszej części spotkania Polonia dalej kontrolowała grę, miała kilka dogodnych sytuacji ale brakowało skuteczności. Gospodarze również starali się zagrozić naszej bramce, szczególnie po stałych fragmentach gry. W 41. min. bramkę na 2:0 zdobył Marek Matysiak.

Po zmianie stron Poloniści ruszyli mocniej do ataku czego efektem były kolejne 3 bramki w ciągu pierwszych 15 minut drugiej połowy. Do siatki trafiali Krzysztof Kaźmierczak, Adrian Błaszak oraz Szymon Grzelak. W 65. min. pierwszą bramkę zdobył zespół Maratończyka po silnym strzale zza pola karnego. Następnie prowadzenie dla Polonii podwyższali Adrian Błaszak, Damian Słabikowski oraz Szymon Grzelak. Przy wyniku 8:1 w końcówce spotkania drugą bramkę zdobyli gospodarze, ale jeszcze w ostatnich minutach Polonia dołożyła dwie bramki, których autorami byli Mateusz Stolecki oraz Mateusz Stanisławski ostatecznie ustalając wynik spotkania 10:2.

Cieszy kolejna wygrana, już 7. z rzędu oraz dobra gra juniorów, którzy zasili drugi zespół w tym meczu.

Polonia zagrała w składzie: Wienczatek - Matysiak, Kaczałka, Lesiński, D. Puchalski (55’ Stanisławski) - Błaszak, Grzelak, Janicki - Słabikowski, Kaźmierczak, Stolecki

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.