OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.08.2020

Remisowy mecz kobiet

W niedzielę o godzinie 11.00 na boisku przy ulicy Kosynierów zespół seniorek Polonii Środa Wielkopolska rozegrał ostatnią grę sparingową przed inauguracją rozgrywek I ligi kobiet.

Trenerzy mieli do dyspozycji niemal wszystkie zawodniczki zatem była to bardzo dobra okazja by kolejny raz wnikliwie przyjrzeć się każdej z Nich przed ustaleniem wyjściowej „11” na mecz z SMS Łódź. Kibice, którzy dziś pojawili się na trybunach mogli zaobserwować dwie bardzo różne połowy w wykonaniu naszych dziewczyn. Pierwszą całkowicie pod nasze dyktando, która przyniosła ogrom akcji ofensywnych i 3 bramki do przerwy i drugą w której tempo gry znacznie spadło ale i nastąpiło duże rotowaniem składem i sprawdzanie zawodniczek na różnych pozycjach na boisku. Mecz bardzo pożyteczny z aspektu szkoleniowego i niezwykle potrzebny na ścieżce do dalszego udoskonalania jakości naszej gry w poczynaniach taktycznych. Widać już progres ale na pewno mamy jeszcze rezerwy i stać nas na więcej. Przed nami ostatni tydzień ciężkiej pracy przed rozgrywkami ligowymi i walką o punkty. Liczymy na wsparcie. Na pewno „12” zawodnik nam się przyda, bo rywalki są z najwyższej półki.

Bramki: Aleksandra Szukalska  x1, Katarzyna Ciesiółka x2

Skład: Mądra- Szafran Nowak (Hyża) Ładniak Ratajczak (Forszpaniak) -  Sawicka (Miłoszyk) Nogalska (Tomaszewska)- Szukalska (Fronczak)  Wojtecka (Brzykcy) Ciesiółka (Lehmann) - Mikołajczak (Nowakowska)

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.