OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

09.11.2019

Remis na pożegnanie

Przez pierwszy kwadrans gry to Polonia miała przewagę na boisku i atakowała bramkę rywala. Ale uderzenia Jakuba Wilka z dystansu i jego dośrodkowania nie trafiały celu. Po tym okresie do głosu zaczęli dochodzić rywale ale bez zarzutu spisywała się nasza obrona. W 35 minucie w z pozoru nie groźnej sytuacji po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową w naszym polu karnym strącił Filip Sosnowski a ta wpadła obok zaskoczonego Przemysława Frąckowiaka. Polonia musiała odrabiać straty. Niestety do końca pierwszej połowy sztuka ta naszemu zespołowi się nie udała i na przerwę oba zespoły schodziły przy jednobramkowym prowadzeniu rywali.

Po zmianie stron Polonia szybko doprowadziła do wyrównania. Jakub Wilk dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę Piotra Skrobosińskiego a ten głową piłkę skierował do bramki. od tego momentu Polonia jeszcze mocniej zaatakowała i próbowała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ale niestety poloniści nie potrafili wykorzystać sytuacji które sobie stworzyli i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: 1. Frąckowiak – 2. Borucki, 22. Skrobosiński, 28. Chraplak (46` 21. Robaczyński), 25. Henriquez (77` 6. Ceglewski), 23. Kozłowski, 10. Kujawa, 11. Nowak, 66. Szynka, 7. Wilk, 13. Górzyński (89` 19. Draszczyk).

KP Starogard wystąpił w składzie: 23. Michałowski – 19. Korpalski, 4. Kowlaczyk, 7. Wohlert (65` 10. Kraska), 8. Szczepański (70` 9. Żylski), 13. Powszuk, 15. Sosnowski, 16. Kajca, 17. Krakowiak, 18. Rudnicki (79` 14. Górski), 20. Kowlaczyk (89` 5. Sztosik).

Bramki: Skrobosiński (47`) - Sosnowski (36`)

Żółte kartki: Kujawa - Szczepański, Krakowiak, Korpalski

Widzów: około 100 osób

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.