OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.05.2019

Porażka z Ostrovią Ostrów (2003)

W sobotę 11.05.2019 o godz. 10.00. na boisku w Koszutach  drużyna juniora młodszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej Juniora B2 z zespołem Ostrowi Ostrów Wlkp. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 1-0.

Kolejnym rywalem w rundzie jesiennej był zespół Ostrowi Ostrów Wlkp., Trener zespołu Leszek Maźwa założył otwartą grę. Pierwsza połowa to walka w środku pola. Sytuacji do strzelenia bramki było bardzo mało. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0-0. Druga połowa to ponownie walka w środku pola. Drużyny zaczęły stwarzać sytuację strzeleckie. Jako pierwsi skuteczni okazali się goście i pokonali bramkarza Polonii. Sytuacji do zdobycia bramki było kilka lecz niestety tego dnia poloniści byli bardzo nieskuteczni. Mecz zakończył się zwycięstwem Ostrowi Ostrów Wlkp. 1-0.

Polonia zagrała w składzie: Jeziorski O, Sołtysiak K, Piotrowski W(k), Moroz W, Motyl I, Cukrowski A, Scheffler A, Łopatka S, Radziejewski E, Półrolniczak F, Szymczak Jędrzej. Na zmiany wchodzili:  Krawiec M, Szymczak Jakub, Stępień W.

Najnowsze aktualności

 • 03.07.2020

  Rezerwy poznały rywali

  Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował podział na grupy w klasie okręgowej w której występuje drugi zespół Polonii Środa. W sumie w  popularnej okręgówce rywalizować będą 102 zespoły, które podzielono na sześć grup po 17 zespołów. Oznacza to, że we wszystkich grupach rozegranych zostanie po 17 kolejek jesienią i wiosną, a  w każdej serii gier pauzować będzie jeden zespół.

 • 01.07.2020

  Wylosowano drabinkę Pucharu Polski

  We wtorek 30 czerwca w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej wylosowano drabinkę kolejnych etapów Wielkopolskiego Pucharu Polski. Przypomnijmy że w 1/8 finału nasz zespół spotka się z KS Opatówek. To spotkanie wstępnie zaplanowano na sobotę 11 lipca.

 • 30.06.2020

  W środę ruszają przygotowania

  1 lipca piłkarze Polonii Środa zakończą wakacyjną przerwę i rozpoczną przygotowania do nowego sezonu w trzeciej lidze. Będzie to dziesiąta kampania polonistów w trzeciej lidze i trzecia pod wodzą trenera Krzysztofa Kapuścińskiego.

 • 29.06.2020

  Ramowy terminarz III ligi

  Pod koniec ubiegłego tygodnia Pomorski Związek Piłki Nożnej opublikował ramowe terminy spotkań rundy jesiennej sezonu 2020/21 w III lidze grupa 2 w której występuje Polonia Środa. Jesienne trzecioligowe zmagania rozpoczną się w weekend 1-2 sierpnia, a zakończą w ostatni weekend listopada (28 - 29 listopada).

 • 29.06.2020

  Krótka podróż dookoła Stadlera

  #Stadler #SponsorGłówny #RodzinaPolonii #GramyRazem

 • 27.06.2020

  Apel Zarządu w sprawie ukończenia stadionu

  Podczas ostatniego zebrania Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego KS Polonia Środa Wielkopolska władze naszego Klubu postanawiły wystosować Apel do władz Miasta Środa Wielkopolska zwiazany z ukończeniem budowy nowego stadionu.

  Oto jego treść:

  WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KS POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA APELUJE DO RADNYCH RADY MIEJSKIEJ W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ oraz BURMISTRZA PIOTRA MIELOCHA O JAK NAJSZYBSZE UKOŃCZENIE BUDOWY NOWEGO STADIONU ŚREDZKIEGO

 • 23.06.2020

  Letnia przerwa polonistów

  Od poniedziałku piłkarze Polonii Środa przebywają na urlopach. Ale nie oznacza to że podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego mają zupełnie wolne. Nasi piłkarze dostali rozpiski według których podczas urlopu mają trenować tak żeby na pierwszym treningu 1 lipca stawić się już po wstępnych przygotowaniach.

 • 19.06.2020

  Remis na zakończenie

  W ostatnim w tym sezonie spotkaniu piłkarze Polonii Środa zmierzyli się na własnym boisku z Sokołem Kleczew. Spotkanie to było akcentem kończącym sezon 2019/20 w wykonaniu naszego zespołu.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.