OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.05.2019

Porażka z Ostrovią Ostrów (2003)

W sobotę 11.05.2019 o godz. 10.00. na boisku w Koszutach  drużyna juniora młodszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej Juniora B2 z zespołem Ostrowi Ostrów Wlkp. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 1-0.

Kolejnym rywalem w rundzie jesiennej był zespół Ostrowi Ostrów Wlkp., Trener zespołu Leszek Maźwa założył otwartą grę. Pierwsza połowa to walka w środku pola. Sytuacji do strzelenia bramki było bardzo mało. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0-0. Druga połowa to ponownie walka w środku pola. Drużyny zaczęły stwarzać sytuację strzeleckie. Jako pierwsi skuteczni okazali się goście i pokonali bramkarza Polonii. Sytuacji do zdobycia bramki było kilka lecz niestety tego dnia poloniści byli bardzo nieskuteczni. Mecz zakończył się zwycięstwem Ostrowi Ostrów Wlkp. 1-0.

Polonia zagrała w składzie: Jeziorski O, Sołtysiak K, Piotrowski W(k), Moroz W, Motyl I, Cukrowski A, Scheffler A, Łopatka S, Radziejewski E, Półrolniczak F, Szymczak Jędrzej. Na zmiany wchodzili:  Krawiec M, Szymczak Jakub, Stępień W.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.