OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

28.07.2020

Porażka z Mieszkiem (2008)

Swój pierwszy mecz sparingowy w nowym sezonie rozegrała pierwsza drużyna Młodzika z rocznika 2008.

Młodzi Poloniści wybrali się do Gniezna, żeby rozegrać spotkanie z miejscowym Mieszkiem. Mecz podzielony został na trzy tercje - dwie po 30 minut oraz trzecią, która trwała 15 minut. Spotkanie było bardzo wyrównane i toczyło się głównie w środkowej strefie boiska. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Mieszka Gniezno.

W następny weekend zespół rozegra aż trzy mecze kontrolne. W sobotę wybierze się na trójmecz do Jarocina, żeby zmierzyć się z zespołami: PSV Łódź oraz ponownie Mieszko Gniezno, natomiast w niedzielę drużynę czeka wyjazd do Pleszewa i mecz z miejscową Stalą.

Polonia Środa wystąpiła w składzie:  Jakub Pawlaczyk, Wiktor Motyl, Bartosz Idziaszek, Miłosz Cichowlas, Kacper Grześkowiak, Jakub Jaśkowiak, Jakub Michalak, Hubert Kujawa, Adrian Wojciechowski

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.