OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

09.10.2018

Porażka w meczu na szczycie (2005)

W sobotę grupa zawodników z rocznika 2004, udała się do Popowa, gdzie swoje mecze rozgrywają Błękitni Wronki. Błękitni występują tylko w III lidze okręgowej, tylko, gdyż ich poziom piłkarski jest dużo wyższy co udowadniają w meczach.

Do tej pory tylko Polonia i Błękitni, byli w swojej lidze niepokonani, natomiast od sobotniego popołudnia o niepokonanych może mówić o sobie tylko ekipa z Wronek. Pomimo iż kilku zawodników z pierwszej drużyny trampkarza starszego grającego na co dzień w lidze wojewódzkiej, zasiliło tego dnia swoich kolegów w drugiej drużyny, to Błękitni sprawili ostre lanie naszym wychowankom.

Do przerwy poloniści przegrywali tylko 2:0, lecz mecz był dość wyrównany. Po zmianie stron szybko strzelona bramka przez Sebastiana Wajszczuka, dała polonistom mocnego kopa. Jednak nie na tyle mocnego, aby pójść za ciosem i zdobyć kolejną bramkę, oraz nie na długo by nie dać sobie strzelić kolejnych. Przewaga gospodarzy z minuty na minutę była bardziej widoczna i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Błękitnych z Wronek.

Polonia wystąpiła w składzie: F. Łuczak, J, Szymczak, W. Ligocki, P. Wyparło, M. Kiciński, J. Bzowy, A. Rychtanek, J. Lammel, N. Dymski, K. Baranowski, M. Kluska, Sz. Ratajczak, S Wajszczuk, K. Kaźmierczak, B Wysocki, K. Bartłomiejczak

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.