15.05.2018

Podział punktów z Lasem (2006)

W niedziele 13 maja o godzinie 10:00 na boiskach CTP odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Młodszych. Tym razem podopieczni trenera Fryderyka Haremskiego mierzyli się z zespołem Las Puszczykowo.

Pierwsze minuty spotkania należały do polonistów. Kilka groźny sytuacji stworzył Kamil Mielcarek oraz Jeremi Zaganiaczyk. Jednak to przeciwnicy wychodzą na prowadzenie, bo bramce strzelonej z rzutu rożnego. Kilka minut później tracimy kolejną bramkę ponownie po rzucie rożnym. Brak koncentracji wykorzystuje przeciwnik. Do przerwy przegrywamy 2:0.

W drugiej części meczu gra wyglądała podobnie. Troszkę ospali poloniści próbowali gry z kontry. Dopiero po rzucie rożnym dla naszego zespołu zawodnik gości strzela bramkę samobójczą i mamy 2:1. Zdobyta bramka dała pozytywny impuls i poloniści rzucili się do ataku. Niestety czasu wystarczyła tylko na remis. Wynik końcowy 2:2.

Bramki strzelali: Tomasz Skrobich

Polonia zagrała w składzie: B. Muczke, G. Graf, B. Toboła, M. Pieszke, W. Łażewski, T. Skrobich, M. Grzelczak, J. Zaganiaczyk, K. Mielcarek, A. Mieloch, M. Grządzielewski, J. Wichłacz.