OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

26.11.2019

Podsumowanie rundy jesiennej – trampkarze

W rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 w Akademii Piłkarskiej Polonii Środa zgłoszone do rozgrywek ligowych prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej były dwa zespoły w kategorii trampkarza. Jeden zespół występował w lidze okręgowej trampkarzy młodszych a drugi w lidze okręgowej trampkarzy starszych.

Zespół trampkarzy młodszych prowadzony przez trenera Łukasza Kaczałkę rywalizował w pierwszej lidze okręgowej. Rywalami polonistów były zespoły SPN Szamotuły, Mieszko Gniezno, Poznaniak Poznań, Szkoła Futbolu Marcina Drajera, AP Błękitni Owińska, SF Luboń, 13 Poznań, Suchary Suchy Las, Lider Swarzędz, Huragan Pobiedziska, Kotwica Kórnik. Po jedenastu kolejkach rundy jesiennej poloniści mimo rozegrania jednego meczu mniej od rywali są liderem ligowej tabeli i mają na swoim koncie 25 punktów. Na ten dorobek złożyło się osiem zwycięstw, jeden remis i jedna porażka. Bilans bramkowy zespołu Polonii to 40:11. Najlepszym strzelcem zespołu jest Szymon Rauhut który zdobył 11 bramek.

Zespół trampkarzy starszych prowadzony przez Przemysława Łoniewskiego rywalizował w pierwszej lidze okręgowej trampkarzy starszych. Oprócz polonistów w naszej grupie znaleźli się Błękitni Wronki, Unia Swarzędz, AP Reissa Konin, SF Luboń, Koziołek Poznań, Lider Swarzędz, Pogoń Książ Wlkp., UKS Śrem, Wełna Rogoźno, Orkan Objezierze, GSP Sątopy. Po 11 kolejkach rundy jesiennej poloniści mają na swoim koncie 16 punktów i zajmują siódme miejsce w tabeli. Poloniści wygrali pięć spotkań, jedno zremisowali i jedno przegrali. Bilans bramkowy zespołu Polonii to 43:37. Najlepszym strzelcem zespołu jest Mateusz Rosiak który zdobył 17 bramek.

W sumie w kategorii trampkarza w naszej Akademii trenuje ponad 40 zawodników którzy na co dzień uprawiają piłkę nożną pod czujnym okiem doświadczonej kadry trenerskiej.

Najnowsze aktualności

 • 10.12.2019

  T. Sołtysiak: Musimy dbać o rozwój naszych zawodników

  Zapraszamy Was na rozmowę z nowym dyrektorem Akademii Piłkarskiej KS Polonia Środa Tomaszem Sołtysiakiem. Dowiecie się z niej nieco więcej o naszym nowym pracowniku, oraz poznacie jego wizję funkcjonowania naszej Akademii.

 • 10.12.2019

  Podsumowanie rundy trampkarzy (2005)

  Zespół Trampkarza Starszego rozpoczął przygotowania do sezonu w sierpniu pod okiem Pani Trener Marty Wożniak, gdzie drużyna była na obozie w Darłówku. W dniu 23.08.2019 zespół został przekazany Trenerowi Przemysławowi Łoniewskiemu. Do pomocy w prowadzeniu treningów i meczy został skierowany Kamil Drzewiecki.

 • 10.12.2019

  Udana runda żaków (2011)

  Drużyna rozpoczęła treningi w lipcu. W sierpniu ze względu na okres wakacyjny i spowodowaną tym niższą frekwencję odbywały się wspólne treningi dla obu grup . Żaki trenowały wspólnie z grupą trenera Luisa Henriqueza.

 • 09.12.2019

  Dwa turnieje orlików (2010)

  Podczas ubiegłego weekendu nasz zespół orlików młodszych zagrał w dwóch turniejach.

 • 09.12.2019

  Dziewiąte miejsce Polonii (2008)

  W miniony weekend zespół młodzików młodszych Polonii Środa prowadzony przez trenera Valerego Bahnko wziął udział w silnie obsadzonym turnieju halowym SBG Cup który odbywał się w Gnieźnie.

 • 09.12.2019

  Orlik starsze po rundzie (2009)

  Drugi zespół orlików starszych to zespół prowadzony przez trenera Pawła Hoffmanna który od rundy jesiennej przejął zespół po trenerze Damianie Buczmie. W rundzie jesiennej obecnego sezonu młodzi poloniści rywalizowali z Victorią Września, Chrobrym Gniezno, MKS II Trzemeszno i drugim zespołem Victorii Września. W sumie odbyło się osiem spotkań po których poloniści zajmują trzecią lokatę w tabeli z dorobkiem trzynastu punktów. Bilans bramkowy naszego zespołu to 36:45.

 • 09.12.2019

  Świetne pół roku trampkarzy (2006)

  Trampkarze młodsi swoje przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli z początkiem lipca. Treningi odbywały się trzy razy w tygodniu na obiektach naszego klubu. Do sztabu szkoleniowego w lipcu dołączył drugi trener – Adrian Błaszak, który swoim doświadczeniem z boisk bardzo pomógł naszym młodym zawodnikom.

 • 05.12.2019

  Mikołajki w rytmie baletu

  #Mikołajki #GramyRazem #SkarbnicaTalentów #Balet

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.