OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

26.11.2019

Podsumowanie rundy jesiennej – trampkarze

W rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 w Akademii Piłkarskiej Polonii Środa zgłoszone do rozgrywek ligowych prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej były dwa zespoły w kategorii trampkarza. Jeden zespół występował w lidze okręgowej trampkarzy młodszych a drugi w lidze okręgowej trampkarzy starszych.

Zespół trampkarzy młodszych prowadzony przez trenera Łukasza Kaczałkę rywalizował w pierwszej lidze okręgowej. Rywalami polonistów były zespoły SPN Szamotuły, Mieszko Gniezno, Poznaniak Poznań, Szkoła Futbolu Marcina Drajera, AP Błękitni Owińska, SF Luboń, 13 Poznań, Suchary Suchy Las, Lider Swarzędz, Huragan Pobiedziska, Kotwica Kórnik. Po jedenastu kolejkach rundy jesiennej poloniści mimo rozegrania jednego meczu mniej od rywali są liderem ligowej tabeli i mają na swoim koncie 25 punktów. Na ten dorobek złożyło się osiem zwycięstw, jeden remis i jedna porażka. Bilans bramkowy zespołu Polonii to 40:11. Najlepszym strzelcem zespołu jest Szymon Rauhut który zdobył 11 bramek.

Zespół trampkarzy starszych prowadzony przez Przemysława Łoniewskiego rywalizował w pierwszej lidze okręgowej trampkarzy starszych. Oprócz polonistów w naszej grupie znaleźli się Błękitni Wronki, Unia Swarzędz, AP Reissa Konin, SF Luboń, Koziołek Poznań, Lider Swarzędz, Pogoń Książ Wlkp., UKS Śrem, Wełna Rogoźno, Orkan Objezierze, GSP Sątopy. Po 11 kolejkach rundy jesiennej poloniści mają na swoim koncie 16 punktów i zajmują siódme miejsce w tabeli. Poloniści wygrali pięć spotkań, jedno zremisowali i jedno przegrali. Bilans bramkowy zespołu Polonii to 43:37. Najlepszym strzelcem zespołu jest Mateusz Rosiak który zdobył 17 bramek.

W sumie w kategorii trampkarza w naszej Akademii trenuje ponad 40 zawodników którzy na co dzień uprawiają piłkę nożną pod czujnym okiem doświadczonej kadry trenerskiej.

Najnowsze aktualności

 • 02.06.2020

  Dwudziestu piłkarzy Polonii Środa

  Do 30 czerwca obowiązują kontrakty kilku piłkarzy z obecnego składu Polonii Środa. Ale to nie oznacza że w nowym sezonie w naszym zespole nie będzie miał kto grać. Aż dwudziestu piłkarzy którzy obecnie jest w kadrze Polonii Środa ma ważne z naszym klubem umowy i będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

 • 01.06.2020

  Plan letnich sparingów

  Najbliższy okres przygotowawczy będzie inny dla piłkarzy Polonii Środa niż ten do których jesteśmy przyzwyczajeni. Wszystko przez epidemię koronawirusa. Wcześniej zakończone rozgrywki ligowe spowodowały że naszemu zespołowi pozostały już tylko treningi i oczekiwanie na nowy sezon który ma się zacząć na początku sierpnia.

 • 29.05.2020

  Dziewiąte miejsce Polonii

  Jakiś czas temu zakończony został sezon 2019/20 w III lidze grupa 2.  Dziś postaramy się podsumować dokonania piłkarzy Polonii Środa w tym mocno skróconym sezonie. Wiemy że nasz zespół ostatecznie zajął dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. Pierwsze miejsce przypadło KKS Kalisz który uzyskał awans na szczebel centralny. 

 • 28.05.2020

  Koniec sezonu rezerw

  Epidemia koronawirusa przedwcześnie zakończyła nie tylko rozgrywki młodzieżowe ale nie pozwoliła też grać zespołom seniorskim Polonii Środa. To oznacza że po rozegraniu zaledwie 15 kolejek zmagania piłkarskie zakończyły między innymi nasze rezerwy.

 • 28.05.2020

  Polonia z licencją na kolejny sezon

  Decyzją Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Polonia Środa otrzymała licencję na kolejny sezon występów w III lidze grupie drugiej.

 • 22.05.2020

  J. Kujawa: Rozegraliśmy sporo dobrych spotkań

  Zapraszamy Was na rozmowę z wychowankiem naszego Klubu i podstawowym zawodnikiem pierwszego zespołu Jędrzejem Kujawą. Podczas rozmowy podsumowaliśmy miniony już sezon piłkarski, a także zapytaliśmy Jędrzeja o jego przyszłość piłkarską.

 • 21.05.2020

  Koniec sezonu juniorów (2001/02, 2003, 2004)

  W sezonie 2019/2020 w Akademii Piłkarskiej Polonii Środa zgłoszone do rozgrywek ligowych prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej były trzy zespoły w kategorii juniora. Dwa zespoły rywalizowały kategorii juniora młodszego – roczniki 2004 i 2003 a jeden w kategorii juniora starszego a były to roczniki 2002 i 2001. Przy tych zespołach pracowało trzech trenerów.

 • 21.05.2020

  P. Frąckowiak: Plan minimum osiągnęliśmy

  Zapraszamy Was na rozmowę z bramkarzem Polonii Środa Przemysławem Frąckowiakiem. Podczas krótkiego wywiadu podsumowaliśmy miniony już sezon 2019/20 w wykonaniu naszych piłkarzy, a także poruszyliśmy temat rywalizacji o miano pierwszego bramkarza Polonii.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.