OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

17.12.2019

Podsumowanie 2019 roku

Spotkanie jak co roku otworzył Łukasz Szarzyński który przywitał wszystkich zgromadzonych a także przedstawił krótki plan wieczoru. Po nim głos zabrał Prezes naszego Klubu który w krótkiej prezentacji podsumował mijający rok zarówno w wykonaniu zespołów seniorskich jak i młodzieżowych. Nie zabrakło oczywiście kilku słów o coraz piękniej wyglądającym nowym stadionie. Rafał Ratajczak na zakończenie przedstawił także plany klubu na kolejny rok. Sternik naszego klubu nie zapomniał o wszystkich firmach współpracujących z naszym klub którym podziękował za wsparcie. Następnie prowadzący spotkanie Łukasz Szarzyński zaprosił do siebie Mateusza Borka, a wszyscy zgromadzeni tego dnia mogli posłuchać bardzo ciekawego wywiadu z tym bardzo znanym i popularnym w naszym kraju dziennikarzem. Sporo było o piłce nożnej ale nie zabrakło tez pytań o boks. Później głos zabrał Burmistrz Piotr Mieloch który w kilku słowach podsumował działalność Polonii a na zakończenie życzył wszystkim wesołych świąt. Po nim głos zabrał starosta średzki Ernest Iwańczuk który pogratulował Polonii osiąganych wyników sportowych i życzył wszystkim wesołych świąt.

Na zakończenie spotkania każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z naszym gościem a rozmowy w kuluarach trwały jeszcze długo po zakończeniu części oficjalnej.

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.