OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

11.08.2020

Podejmą rezerwy Pogoni Szczecin

Tym razem w piątek piłkarze Polonii Środa zagrają kolejne spotkanie ligowe. Ich rywalem będą rezerwy Ekstraklasowej Pogoni Szczecin. Spotkanie zostanie rozegrane na płycie głównej Stadionu Średzkiego a jego początek zaplanowano na godzinę 17:00. Dla podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie to kolejna okazja do zainkasowania ligowych punktów.

Dawno piłkarze Polonii Środa nie mieli tak dobrego początku sezonu. Po dwóch ligowych kolejkach Polonia Środa ma komplet punktów i zajmuje drugą lokatę. Poloniści pokonali na inaugurację Sokoła Kleczew na własnym boisku oraz w drugiej kolejce 3:0 Unię Janikowo. Ale nastroje w naszym zespole cały czas tonuje średzki szkoleniowiec. Krzysztof Kapuściński podkreśla że jego zespół cały czas ciężko i rzetelnie pracuje ale prawdziwa weryfikacja możliwości Polonii Środa nastąpi w pojedynkach z zespołami ścisłej ligowej tabeli.

Z optymizmem można patrzeć na skład osobowy zespołu Polonii Środa. Żaden z zawodników nie jest zawieszony z powodu nadmiaru żółtych kartek. Dodatkowo do zdrowia wraca już Adrian Szynka który coraz częściej pojawia się na boisku. Okazję do debiutu przed średzką publicznością będzie miał pozyskany w ubiegłym tygodniu z Elany Toruń Wojciech Onsorge. W meczu z Pogonią na pewno zabraknie Oskara Janosia i Miłosza Garstkiewicza którzy cały czas leczą urazy.

Pogoń II Szczecin po dwóch kolejkach obecnego sezonu zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów. Na ten dorobek złożyło się jedno zwycięstwo i jeden remis. Bilans bramkowy zespołu Pogoni to 7-3.

Do tej pory oba zespoły spotkały się ze sobą siedem razy. Pięć tych spotkań zakończyło się zwycięstwem zespołu Polonii Środa, a w dwóch padł remis. Bilans bramkowy tych spotkań to 13-3 na korzyść naszego zespołu.

Spotkanie z rezerwami Pogoni Szczecin odbędzie się w piątek 14 sierpnia o godzinie 17:00 na Stadionie Średzkim. Już teraz wszystkich sympatyków zapraszamy!

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.