OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.09.2020

Pobiedziska odjechały z awansem

Na 1/16 zakończył swój udział w finale okręgowego Pucharu Polski zespół rezerw Polonii  Środa. W środowy wieczór nasi młodzi zawodnicy musieli uznać wyższość wyżej notowanego rywala z Pobiedzisk, który zwłaszcza w pierwszych 25 min. dominował na boisku, zdobył dwie bramki i kontrolował spotkanie. Wprawdzie poloniści w 45 min. po uderzeniu K. Cyki zdobyli bramkę kontaktową ale na nic więcej im  goście nie pozwolili w tym spotkaniu. Choć w drugich 45 minutach gra bardziej się wyrównała, to jednak mimo ambitnej gry naszym piłkarzom nie udało się znaleźć drogi do bramki przyjezdnych. Im bliżej końca meczu,  tym coraz większe ryzyko podejmowali  nasi zawodnicy, narażając się tym samym na bardzo groźne ataki zawodników Huraganu. W 82 min jeden z ich ataków zakończył się bramką, która ostatecznie przypieczętowała zwycięstwo V – ligowca.

Młodzi poloniści mieli okazję zmierzyć się dzisiaj bardzo dobrze zorganizowaną  drużyną, która jest jednym z głównych kandydatów do awansu do IV ligi. Tylko w konfrontacji z takimi rywalami mogą dużo się nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli im dalej się rozwijać. Oby ten dzisiejszy mecz był jeszcze większym bodźcem do ciężkiej pracy, która jest podstawą osiągania wszelkich sukcesów.

Do następnego meczu mają 11 dni, bowiem dopiero 20 września w Baborówku zagrają kolejny mecz ligowy. Będą mieli więc dużo czasu, aby dobrze przygotować się do tego spotkania, które będzie bardzo ważne w utrzymaniu się w czołówce tabeli grupy 2 klasy okręgowej.

Z Huraganem zagrali: M. Kmieciak, K. Gołębiewski, F. Lesiński, J. Kiel, W. Kozłowski (55’ I. Motyl ), F. Michalak, P. Miśkiewicz, B. Włodarczak ( 70’ S. Paikert ), M. Łoniewski, Ł. Żegleń, K. Cyka ( 80’ M. Stolecki ).

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.