OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.05.2019

Pewna wygrana młodzików (2006)

W niedzielę 12 maja młodzi poloniści z zespołu młodzików starszych po raz pierwszy w tej rundzie wcielili się w role gospodarza, a podejmowali rówieśników z Wiary Lecha.

Jak na gospodarza przystało to Średzianie dyktowali warunki gry i praktycznie cały czas utrzymywali się przy piłce. W pierwszej połowie nie licząc dwóch stałych fragmentów gry nasz bramkarz był bezrobotny. Dobra gra pozycyjna pozwoliła stworzyć kilka ciekawych sytuacji bramkowych, które bez problemu na bramkę zamienili Zaganiaczyk, Kruk oraz Buczma. Bliscy zdobycia bramki byli również Oboda, Płonka oraz Mielcarek których strzały minimalnie mijały światło bramki. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Ponownie notowaliśmy ciekawe i składne akcje, które niejednokrotnie kończyły się jękami zawodu na trybunach i zadziwieniem dlaczego to nie wpadło. Wymienić można choćby sytuacje sam na sam Grzelczaka zakończoną strzałem w słupek bramki. Ostatecznie kropkę nad i postawił Mielcarek ustanawiając wynik na 4-0.

Polonia wystąpiła w składzie : Muczke , Płonka, Manicki , Łażewski, Mielcarek, Grzelczak, Kruk,Zaganiaczyk, Kozica, Scheffler , Buczma, Witczak, Oboda, Janas

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.