OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

03.08.2020

Ostatni sprawdzian na plus

W sobotę 1 sierpnia drużyna rezerw Polonii zagrała swój ostatni test-mecz przed ligą. Tym razem na własnym boisku zmierzyli się  z bardzo wymagającym  Kłosem Zaniemyśl, z którym w zeszłym sezonie rywalizowali w jednej grupie klasy okręgowej.

Sobotnie spotkanie dostarczyło wielu emocji. Mimo trudnych warunków pogodowych zawodnicy obu drużyn stworzyli ciekawe widowisko i choć padły tylko trzy bramki, spotkanie trzeba zaliczyć do udanych. Zwłaszcza nasz zespół zaprezentował się z dobrej strony, stworzył sobie więcej okazji bramkowych ale wykorzystał tylko dwie .Już w 8 min. M. Łoniewski, po ładnej akcji całego zespołu,  wyprowadził rezerwy na prowadzenie. Taki wynik utrzymywał się do 41 min. kiedy to nasi obrońcy popełnili błąd przy wyprowadzeniu piłki, który rywale zamienili na bramkę.

W drugiej połowie, po wielu zmianach w obu drużynach, obraz gry zmienił się nieznacznie. Młodzi poloniści dołożyli drugą bramkę, której autorem był K. Kozłowski i jak się okazało była to zwycięska bramka.  Oczywiście wynik nie był w tym meczu najważniejszy. Liczyła się przede wszystkim dyspozycja  wszystkich zawodników, zaangażowanie i postęp w grze. Widać, że z meczu na mecz coraz lepiej się wszyscy rozumieją, a rywalizacja w meczach sparingowych z wymagającymi rywalami dostarczyła im cennego doświadczenia, które miejmy nadzieję  zaprocentuje w lidze. Jej start wyznaczono na sobotę 8 sierpnia i już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ten mecz. W tym dniu o godz. 16.00 rezerwy podejmować będą zespół Juranda Koziegłowy.

Z Kłosem zagrali :

I połowa : B. Opieliński, K. Gołębiewski, J. Kiel, F. Lesiński, J. Chraplak, D. Słabikowski, M. Łoniewski, P. Miśkiewicz, T. Ceglewski, A. Szynka, M. Górzyński.

II połowa : B. Opieliński, K. Gołębiewski ( D. Nyczak ), J. Kiel ( R. Czech ) , F. Lesiński     ( W. Kozłowski ), K. Kozłowski, F. Michalak, A. Kluczyński, M.Gościniak, A. Szynka, B. Włodarczak , M. Główczewski.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.