OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

29.07.2020

Osiem bramek w Pogorzeli

W poniedziałek 27 lipca drużyna rezerw Polonii rozegrała swój przedostatni sparing przed rozpoczynającą się  9 sierpnia ligą. Tym razem zmierzyli  się z  V ligowym  Lwem  Pogorzela na jego boisku.

Zwłaszcza w pierwszej połowie nasz zespół dominował na boisku , przeprowadził  kilka bardzo składnych akcji pod bramką rywali , z których trzy zamienił na bramki. Bramkarza gospodarzy pokonali  : w 8 min. T. Ceglewski, w 17 min. Łoniewski i w 25 min.  B. Włodarczak. Niestety znowu nasi młodzi piłkarze nie ustrzegli się prostych błędów w obronie, które przeciwnicy wykorzystali i doprowadzili do wyniku 2 : 3.

W drugiej części tego  meczu, mimo iż gra się bardziej wyrównała, poloniści stworzyli sobie więcej okazji bramkowych od swoich przeciwników. Jednak byli mniej skuteczni niż koledzy w pierwszych 45 min i tylko raz,  za sprawą A. Kluczyńskiego umieścili piłkę w bramce zawodników z  Pogorzeli.  Jednak, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem  4 : 4, bo miejscowi ponownie dwukrotnie pokonali naszego bramkarza.

Przed rezerwami pozostał do rozegrania ostatni sparing przed ligą , w którym spotkają się z Kłosem Zaniemyśl na własnym boisku. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie zaraz  po meczu pierwszej drużyny,  w sobotę 1 sierpnia o godz. 14.30.

W Pogorzeli zagrali :

I połowa : B. Opieliński, K. Gołębiewski, F. Lesiński, J. Kiel, J. Chraplak, D. Słabikowski, M. Łoniewski, P. Miśkiewicz,  T. Ceglewski, K. Nowak, M. Górzyński ( B. Włodarczak ).

II polowa : B. Opielińsk, K. Gołębiewski ( W. Kozłowski ), T. Gendera, F. Lesiński ( J. Kiel ), B. Włodarczak ( M. Gościniak ), A. Kluczyński F. Michalak , K. Nowak  ( R. Czech ), J. Chraplak, K . Kozłowski, M. Główczewski.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.