OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

15.11.2019

Mistrz Polski przyjedzie do Środy Wlkp.

14 listopada 2019 roku w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par V etapu rozgrywek o Puchar Polski kobiet w sezonie 2019/2020. Ceremonię losowania przeprowadzili prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej i szef piłki kobiecej Zbigniew Bartnik oraz prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Paweł Wojtala.

Polonistki trafiły na dwunastokrotnego Mistrza Polski i jedenastokrotnego zdobywcę Pucharu Polski zespół Czarnych Sosnowiec.

Pary V etapu Pucharu Polski kobiet:

1. Polonia Środa Wlkp. – KKS Czarni Sosnowiec

2. TS ROW Rybnik – KKPK Medyk Konin

3. KA 4 resPect Krobia – TS Mitech Żywiec

4. KS Rysy Bukowina Tatrzańska – AZS Wrocław

5. BTS Rekord Bielsko-Biała – AZS PWSZ Wałbrzych

6. UKS Ząbkovia Ząbki – MKS Olimpia Szczecin

7. UKS SMS II Łódź – AZS UJ Kraków

8. KSP Kielce – TME GROT SMS Łódź

9. ISD-UJD Częstochowa – LKS Rolnik B. Głogówek

10. MUKS Sokół Kolbuszowa – GKS Górnik Łęczna

11. WAP Włocławek – KKP Bydgoszcz

12. MGUKS Pogoń Zduńska Wola – GKS Katowice

13. KS Skra Częstochowa – SMS Resovia Rzeszów

14. UKS Bielawianka Bielawa – LKS Respekt Myślenice

15. Dargfil Tomaszów Maz. – Hydrotruck Radom

16. AP Kotwica Kołobrzeg – MKS Tarnovia Tarnów

Spotkanie z Czarnymi Sosnowiec zostanie rozegrane w sobotę 23 listopada o godzinie 12:00 na boisku przy ulicy Kosynierów.

Najnowsze aktualności

 • 10.12.2019

  T. Sołtysiak: Musimy dbać o rozwój naszych zawodników

  Zapraszamy Was na rozmowę z nowym dyrektorem Akademii Piłkarskiej KS Polonia Środa Tomaszem Sołtysiakiem. Dowiecie się z niej nieco więcej o naszym nowym pracowniku, oraz poznacie jego wizję funkcjonowania naszej Akademii.

 • 10.12.2019

  Podsumowanie rundy trampkarzy (2005)

  Zespół Trampkarza Starszego rozpoczął przygotowania do sezonu w sierpniu pod okiem Pani Trener Marty Wożniak, gdzie drużyna była na obozie w Darłówku. W dniu 23.08.2019 zespół został przekazany Trenerowi Przemysławowi Łoniewskiemu. Do pomocy w prowadzeniu treningów i meczy został skierowany Kamil Drzewiecki.

 • 10.12.2019

  Udana runda żaków (2011)

  Drużyna rozpoczęła treningi w lipcu. W sierpniu ze względu na okres wakacyjny i spowodowaną tym niższą frekwencję odbywały się wspólne treningi dla obu grup . Żaki trenowały wspólnie z grupą trenera Luisa Henriqueza.

 • 09.12.2019

  Dwa turnieje orlików (2010)

  Podczas ubiegłego weekendu nasz zespół orlików młodszych zagrał w dwóch turniejach.

 • 09.12.2019

  Dziewiąte miejsce Polonii (2008)

  W miniony weekend zespół młodzików młodszych Polonii Środa prowadzony przez trenera Valerego Bahnko wziął udział w silnie obsadzonym turnieju halowym SBG Cup który odbywał się w Gnieźnie.

 • 09.12.2019

  Orlik starsze po rundzie (2009)

  Drugi zespół orlików starszych to zespół prowadzony przez trenera Pawła Hoffmanna który od rundy jesiennej przejął zespół po trenerze Damianie Buczmie. W rundzie jesiennej obecnego sezonu młodzi poloniści rywalizowali z Victorią Września, Chrobrym Gniezno, MKS II Trzemeszno i drugim zespołem Victorii Września. W sumie odbyło się osiem spotkań po których poloniści zajmują trzecią lokatę w tabeli z dorobkiem trzynastu punktów. Bilans bramkowy naszego zespołu to 36:45.

 • 09.12.2019

  Świetne pół roku trampkarzy (2006)

  Trampkarze młodsi swoje przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli z początkiem lipca. Treningi odbywały się trzy razy w tygodniu na obiektach naszego klubu. Do sztabu szkoleniowego w lipcu dołączył drugi trener – Adrian Błaszak, który swoim doświadczeniem z boisk bardzo pomógł naszym młodym zawodnikom.

 • 05.12.2019

  Mikołajki w rytmie baletu

  #Mikołajki #GramyRazem #SkarbnicaTalentów #Balet

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.