OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

19.09.2018

Lokum #GraZDziewczynami! #LokaleLOKUM

LOKUM Invest znajdujący się na koszulkach drużyny żeńskiej przedłużył umowę z nami o kolejny rok.

Po awansie do 1 ligi, gdzie jak dotąd nasze dziewczyny pokazują pazur i grają jak równy z równym praktycznie w każdym meczu, czyniliśmy starania, by zapewnić zawodniczkom jak najlepsze warunki do gry i do treningów.

Cieszymy się, że wieloletni Partner Lokum Inwest zdecydował się jeszcze mocniej zaangażować we wspieranie naszych dziewczyn przedłużając jednocześnie umowę na kolejny sezon. Wiedząc, że mamy mocne zaplecze w postaci Partnerów, wiemy, że możemy budować silny zespół.

Wielu z naszych kibiców zapewne miało już okazję robić zakupy w ich nowym biurowcu, w którym znajduje się market spożywczy, który znajduje się na osiedlu Prymasa Wyszyńskiego 5. Pojawiła się możliwość wynajęcia tam przestrzeni biurowych - wszystkie w najwyższym standardzie. Zdjęcia oczywiście nie oddają w pełni ich ekskluzywności. Część pomieszczeń można podzielić na dwa pokoje z dwoma osobnymi wejściami, a do pokojów dociągnąć np. wodę.
Więcej informacji znajdziecie pod numerem telefonu 690 006 666.

 

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.