OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

23.06.2020

Letnia przerwa polonistów

Od poniedziałku piłkarze Polonii Środa przebywają na urlopach. Ale nie oznacza to że podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego mają zupełnie wolne. Nasi piłkarze dostali rozpiski według których podczas urlopu mają trenować tak żeby na pierwszym treningu 1 lipca stawić się już po wstępnych przygotowaniach.

Przypomnijmy że nasz zespół oficjalnie sezon 2019/20 zakończył 19 czerwca grą kontrolną z Sokołem Kleczew. Wcześniej przez pandemię koronawirusa poloniści nie rozgrywali spotkań ligowych a tylko trenowali na boisku i to w mniejszych grupach.

Przerwa potrwa do 1 lipca. Tego dnia nasi piłkarze i sztab szkoleniowy spotkają się na pierwszych zajęciach i rozpoczną przygotowania do sezonu 2020/21. A już 4 lipca nasz zespół rozegra pierwsze spotkanie towarzyskie tego lata. Rywalem polonistów będzie Victoria Września.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.