OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

02.06.2020

Krzysztof Kapuściński zostaje w Polonii!!!

Dziś zarząd naszego Klubu podpisał nową umowę z Krzysztofem Kapuścińskim na mocy której pozostanie on pierwszym trenerem Polonii Środa na  kolejny sezon.

Przez epidemię koronawirusa trenerowi nie było dane dokończyć swojej pracy na stanowisku szkoleniowca naszego zespołu. Teraz dostaje on czas aby tą pracę dokończyć. Dodatkowo warto podkreślić że poznaliśmy się  już dobrze z trenerem, każdy zna wymagania wobec drugiej strony i ta współpraca układa się bardzo dobrze. Trzecim aspektem pozostawienia trenera Kapuścińskiego na stanowisku pierwszego trenera jest fakt że pod jego wodzą nasz zespół robi stały progres w swojej grze i chcemy to kontynuować – tak decyzję o wyborze trenera Kapuścińskiego komentował na gorąco Prezes naszego Klubu Rafał Ratajczak.

Z kolei sam trener Krzysztof Kapuściński bardzo się cieszy że zostaje w Polonii. Podkreślał że Zarząd na bieżąco przez dwa lata mógł ocenić jego pracę. „Cieszę się że mi zaufali i chcą żebym został w Polonii na kolejny sezon.  Jeżeli uda nam się zbudować drużynę która jest w planie i przeprowadzić transfery które są planowane to w przyszłym sezonie będziemy naprawdę groźni.”

Trenerowi życzymy powodzenia!!!

Najnowsze aktualności

  • 03.07.2025

    Wracamy do gry!

    Już w SOBOTĘ 5 lipca seniorzy rozegrają swój pierwszy letni sparing w okresie przygotowawczym

  • 02.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: dziewczyny

    Podsumowanie rundy wiosennej sezonu 2024/2025 drużyn żeńskich naszej akademii.

  • 02.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: żak/skrzat (2016-2019)

    Drużyny Polonii kategorii żak oraz skrzat w rundzie wiosennej rywalizowały przede wszystkim w rozgrywkach bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN, ale poza tym trenerzy zapewniali swoim podopiecznym regularne granie dzięki grom wewnętrznym oraz kontrolnym, a także biorąc udział w rozmaitych turniejach piłkarskich!

  • 02.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: orlicy (2014/2015)

    Podsumowanie rundy wiosennej sezonu 2024/2025 drużyn reprezentujących akademię KS Polonia w rozgrywkach kategorii orlik.

  • 02.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: młodzicy (2012/2013)

    Podsumowanie rundy wiosennej sezonu 2024/2025 drużyn reprezentujących akademię KS Polonia w rozgrywkach kategorii młodzik.

  • 02.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: trampkarze (2010/2011)

    Podsumowanie rundy wiosennej sezonu 2024/2025 drużyn reprezentujących akademię KS Polonia w rozgrywkach kategorii trampkarz.

  • 01.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: juniorzy (2008/2009)

    Zarówno Polonia 2008 jak i Polonia 2009 dobrze spisywały się w rundzie wiosennej. Obie drużyny zakończyły zmagania w 1. ligach wojewódzkich na drugim miejscu. Chłopacy z rocznika 2008 przegrali tylko jeden mecz, a w tabeli wyprzedziła ich jedynie Warta Poznań, z kolei zespół rocznika 2009 przegrał dwa mecze i zakończył rozgrywki pięć punktów za Górnikiem Konin. Obie drużyny połączonymi siłami reprezentowały Klub i Wielkopolski ZPN w Mistrzostwach Polski U-17 w futsalu i osiągnęły niebywały sukces! Polonia prowadzona przez Jakuba Budycha i Pawła Hoefta zajęła trzecie miejsce! Nasz zespół na drodze po brązowy medal pokonał takie futsalowe potęgi jak Rekord Bielsko-Biała i Constract Lubawa.

  • 24.06.2025

    Polonia dziesiąta w Arka Gdynia Summer Cup (2015)

    Polonia 2015 w weekend 21-22 czerwca wzięła udział w turnieju piłkarskim Arka Gdynia Summer Cup, podczas którego miała okazję rywalizacji z zespołami z Pomorza, a także z Litwy i Anglii. Podopieczni Michała Furmańczyka i Marcina Duchały podczas turnieju rozegrali dziesięć meczów, wygrali pięć z nich i zakończyli rywalizację na 10. miejscu wśród piętnastu zespołów. Był to dla naszej drużyny czas dobrej zabawy i zbierania cennego doświadczenia!

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.