OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

29.06.2020

Krótka podróż dookoła Stadlera

#Stadler #SponsorGłówny #RodzinaPolonii #GramyRazem

Sponsor Główny naszego klubu Stadler Środa sp. z o.o. to spółka należąca do międzynarodowej Grupy Stadler. Wcześniej mieliście możliwość zapoznać się z krótką historią całego koncernu. Dzisiaj zapraszamy Was na krótką podróż mówiącą o tym czym tak naprawdę zajmuje się nasz Partner.

Produkcja w oddziałach Stadlera została podzielona w taki sposób, by zmaksymalizować wszystkie procesy wytwórcze.

Oddział w Środzie Wielkopolskiej specjalizuje się w budowie i lakierowaniu stalowych pudeł do produkcji tramwajów. Posiada wysoko rozwinięte technologicznie lakiernie oraz znakomicie wyposażone hale spawalnicze. Pudła tramwajowe  wyprodukowane w Środzie dostarczane są do innych zakładów Stadlera, m.in. do Stadler Polska, gdzie powstają gotowe pociągi i tramwaje.

Najnowocześniejsze technologie połączone ze stałym rozwojem pracowników powodują, że z początkowych możliwości wyprodukowania około 90  pudeł tramwajowych na rok, firma zwiększyła swoje moce do nawet 254 rocznie.

Niewykluczone, że te liczby będą jeszcze rosły, ponieważ Stadler Środa wspólnie ze Stadler Polska stale uczestniczy w przetargach na dostawę tramwajów w Polsce i na innych rynkach zagranicznych.

Załoga pracownicza liczy przeszło 230 osób i co ważne, rekrutacje są cały czas otwarte. Zainteresowani pracownicy mogą stale przesyłać swoje aplikacje na adres e-mailowy: pracuj@stadlerrail.com.

Aktualne oferty pracy publikowane są na stronie internetowej:
 https://pracodawcy.pracuj.pl/stadler-sroda-sp-z-o-o,350557

 


Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.