OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.02.2018

Hotel Almarco na kolejny rok!

Z niekłamaną radością, pragniemy poinformować, że Hotel Almarco zdecydował się na kontynuowanie naszej współpracy. Kolejna umowa została podpisana na okres 12 miesięcy.

 

"Cieszymy się, że kolejny z naszych Partnerów zdecydował się na kontynuowanie naszej współpracy. Przed nami jeszcze wiele wspólnych projektów, a działając #Razem jesteśmy w stanie zdziałać o wiele, wiele więcej" 

Dawid Selwet, kierownik marketingu biznesowego.

 

Trzygwiazdkowy Hotel Almarco znajduje się w samym centrum Środy Wielkopolskiej, tuż przy głównej trasie Poznań- Katowice, zaledwie 30 km od Poznania. 

Nowoczesny, biznesowy wystrój oraz doskonała lokalizacja hotelu sprawia, że jest to doskonała baza noclegowa zarówno dla turystów, jak i gości biznesowych. 

Hotel Almarco oferuje 100 miejsc noclegowych. Przytulne i komfortowe pokoje stanowią doskonałe miejsce do pracy oraz wypoczynku. 

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.