OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

19.12.2018

Dwa turnieje orlików (2008)

W miniony weekend w dniach 15 i 16 grudnia drużyna orlika starszego dwoma turniejami halowymi zakończyła rok 2018.

W sobotnim turnieju który odbył się w Jarocinie uczestniczyło osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Poloniści w grupie zmierzyli się z gospodarzami czyli Akademią Reissa remisując 0:0. W drugim meczu nasz zespół pokonując Akademię Talentów 3:1 już było wiadomo że poloniści awansują do półfinału turnieju. W ostatnim grupowym meczu podopieczni Macieja Bartkowiaka przegrali z Koziołkiem Poznań 2:1. W półfinale poloniści zmierzyli się ze Stalą Pleszew przegrywając minimalnie 3:2. W meczu o 3 miejsce nasz zespół zagrał ponownie z gospodarzami turnieju i ponownie był remis 0:0. W rzutach karnych 2:1 wygrała Akademia Reissa. Ostatecznie Polonia w Jarocinie zajmuje czwarte miejsce.

Polonia wystąpiła w składzie: Adrian Wojciechowski, Piotr Kamiński, Oliwier Pacholski, Kamil Orwat, Marcin Ratajczak, Kuba Jaśkowiak, Wiktor Motyl, Dawid Łopatka, Patryk Karczewski.

W niedzielnym turnieju organizowanym przez Wiarę Lecha Poznań młodzi poloniści w pierwszym meczu zremisowali z Wartą Poznań 0:0. W drugim meczu młodzi poloniści pokonali Lecha Poznań 1:0, a w trzecim grupowym meczu pechowo przegrali 1:0 z zespołem Noteci Czarnków. Tym samym nasi zawodnicy musieli walczyć o 5 miejsce w turnieju. W pierwszym półfinale podopieczni Macieja Bartkowiaka gładko pokonali TPS Winogrady 4:0 i w meczu o 5 miejsce ponownie zmierzyli się z Lechem Poznań pokonując go 2:0. Ostatecznie Polonia zajęła w Poznaniu piąte miejsce.

Warto dodać ze w oby dwóch turniejach drużyna grała bez nominalnego bramkarza, ponieważ Jakub Pawlaczyk przebywał na zgrupowaniu kadry w Wałczu.

Polonia wystąpiła w składzie: Patryk Karczewski, Miłosz Cichowlas, Kuba Michalak, Kacper Grześkowiak, Eryk Popis, Piotr Kamiński.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.