OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

18.02.2020

Drugie miejsce w Polonia Cup (2009)

W sobotę 15 lutego w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Środzie Wlkp. odbył się kolejny turniej z cyklu Polonia Cup. Tym razem rywalizowali zawodnicy z roczników 2009 i młodsi.

Polonia wystawiła dwa zespoły, które ostatecznie zajęły drugie i szóste miejsce. Turniej rozgrywaliśmy w systemie łączonym. W pierwszej części każdy zespół zagrał z każdym, następnie zespoły z miejsc 5 i 6 zagrały mecz o 5 miejsce. Najlepsza czwórka została dobrana w pary półfinałowe - pierwszy zespół z czwartym, a drugi z trzecim. Wygrani zagrali w wielkim finale, przegrani w meczu o 3 miejsce. Turniej stał na bardzo wysokim i przede wszystkim wyrównanym poziomie. W każdym meczu mogliśmy spodziewać się niespodzianek. Jak zwykle przy okazji turniejów Polonia Cup ogromne brawa należą się nie tylko zawodnikom ale przede wszystkim rodzicom. Dziękujemy za włożoną pracę i poświęcony czas. Komplet wyników zespołów Polonii Środa:

Polonia I - Avia Kamionki 0:1

Polonia II - GOS Koźmin 4:0

Polonia I - GOS Koźmin 1:1

Polonia II - LPFA 72 0:1

Polonia I - Lech Poznań 0:1

Avia Kamionki - Polonia II 2:1

Polonia I - LPFA 72 0:2

Lech Poznań - Polonia II 2:0

Polonia I - Polonia II 2:3

Mecz o 5 miejsce

Polonia I - GOS Koźmin 1:2

I półfinał

LPFA 72 - Polonia II 0:0 (1:2 w karnych)

II półfinał

Lech Poznań - Avia Kamionki 1:1 (2:3 w karnych)

Mecz o III miejsce

Lech Poznań - LPFA 72 2:2 (4:5 w karnych)

Finał

Polonia II - Avia Kamionki 0:0 (1:2 w karnych)

Klasyfikacja końcowa

1. Avia Kamionki

2. Polonia II

3. LPFA 72

4. Lech Poznań

5. GOS Koźmin

6. Polonia I

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został zawodnik Polonia II, Bartłomiej Wiczyński.

W Polonia Cup zagrali: Dawid Gołębiak, Dominik Falgier, Antoni Staszak, Wiktor Rozwora, Arkadiusz Falgier, Stanisław Korzeniewski, Stanisław Jaskólski, Sebastian Grządzielewski, Bartłomiej Wiczyński, Stanisław Wieliński, Kamil Jankowiak, Mikołaj Rauhut, Kacper Kucharski, Antoni Łukaszewski, Paweł Kamiński.

Najnowsze aktualności

 • 03.04.2020

  Sz. Zgarda: Obecna sytuacja zaskoczyła wszystkich

  Przy okazji przerwy w rozgrywkach znaleźliśmy chwilę czasu żeby porozmawiać z zawodnikiem Polonii Środa Szymonem Zgardą. Zapytaliśmy go jak nasi piłkarze radzą sobie z obecną sytuacją i jak trenują. Zapraszamy do lektury.

 • 27.03.2020

  Tabela wszechczasów

  Tabela wszechczasów obejmuje wszystkie dziewięć sezonów od awansu Polonii do trzeciej ligi.

 • 13.03.2020

  Kadra kobiet na rundę wiosenną

  W tym tygodniu miały wystartować rozgrywki rundy wiosennej I ligi kobiet. Niestety także one nie wystartują. Jednak nasz zespół przygotowywał się tak jak by wszystko miało być zgodnie z planem. Dlatego już dziś możemy wam zaprezentować kadrę zespołu seniorek która będzie nas reprezentować wiosną na boiskach pierwszoligowych.

 • 12.03.2020

  III liga zawieszona na dwa tygodnie

  W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i rozprzestrzeniającym się Koronawirusem rozgrywki III ligi w naszej grupie zostały zawieszone na dwa tygodnie czyli do 29 marca. Taką decyzję podjął dziś Polski Związek Piłki Nożnej.

 • 11.03.2020

  TRENINGI WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA!

  W związku z decyzją władz państwowych o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych Zarząd KS Polonia Środa Wielkopolska podjął decyzje o wstrzymaniu  Z DNIEM DZISIEJSZYM  (11 marca 2020) wszelkich zajęć sportowych, treningów, meczów, sparingów, spotkań na czas DO ODWOŁANIA 

 • 11.03.2020

  Zwycięski sparing rezerw

  W niedzielę 8 marca,  w ostatnim sparingu przed ligą , druga drużyna rozegrała  sparing z Heliosem Czempiń. Z tej rywalizacji wyszła  zwycięsko, utrzymując inicjatywę przez całe spotkanie.

 • 10.03.2020

  Małe derby z Górnikiem

  W sobotę 14 marca piłkarze Polonii Środa rozegrają pierwszy w 2020 roku oficjalny mecz o stawkę przed własną publicznością. Będzie to spotkanie 19 kolejki III ligi grupy drugiej a podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego podejmować będą Górnika Konin.

 • 10.03.2020

  Poloniści na turnieju SBG Cup (2006)

  W dniach od 6 do 8 marca trampkarze młodsi naszego klubu wzięli udział w Ogólnopolskim  turnieju SBG CUP w Jarocinie. Wszystkie spotkania rozgrywane były na boiskach ze sztuczną nawierzchnią oraz boisku naturalnym. Jeden mecz trwał 27 minut. Poloniści zostali przydzieleni do grupy A gdzie rywalizowali z takimi zespołami jak: Kadra Warmińsko – Mazurska, Prosna Kalisz, GOS Koźmin Wlkp. SPN Szamotuły, Jarota Jarocin oraz zespół z Ukrainy – Lokomotiv Kijów. W grupie B znalazły się: Gorzowskie Centrum Piłkarskie, AMF Szczecin, Salos Szczecin, Ursus Warszawa, Lokomotiv II Kijów, Football Academy Warszawa, AP Szczecinek. W piątek i sobotę rywalizacja trwała się w grupach, gdzie każdy grał z każdym. W niedzielę natomiast odbyły się wszystkie play – off. Nasz zespół uzyskał następujące wyniki:

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.