OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

03.02.2020

Drugie miejsce Polonii (2005)

Poloniści osiągnęli następujące rezultaty:

Polonia Środa - MKS Przemysław 1:0

Polonia Środa - Lechia Kostrzyn 9:0

Polonia - Orły Pniewy 2:0

Polonia - AP Niechanowo 2:0

Polonia -  GKS Dopiewo  0:2

Te wyniki dały naszemu zespołowi awans do półfinału w którym poloniści spotkali się z MKS Przemysław Poznań. To spotkanie nasz zespół wygrał 2:1 uzyskując awans do finału. Tam poloniści wyższość Orłów Pniewy przegrywając 0:2 i zajmując ostatecznie drugie miejsce.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Igora Stachowicz z Przemysława Poznań, najlepszym zawodnikiem został Marcin Kaczmarek z Polonii Środa, a najlepszym strzelcem został Igor Napierała z GKS Dopiewo.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. PKS Orly Pniewy

2. Polonia Środa Wlkp.

3. GKS Dopiewo

4. MKS Przemysław

5. AP Niechanowo

6. Lechia Kostrzyn

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Kościelniak – Rosiak, Kaczmarek, Olejniczak, Duszczak, Trzeciak, Lepczyński, Stratyński, Wawroski, Grzelak, Hoffmann, Rauhut.

 

"Zadanie dofinansowane z budżetu gminy Środa Wlkp. w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Środa Wielkopolska w 2020 roku".

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.