OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

09.03.2020

Dołącz do nas, bądź jednym z nas

Mieszkaj, ucz się i trenuj razem z Nami!


Piłka noża to Twoja pasja? Chcesz kontynuować grę i jednocześnie uczyć się w dobrej szkole?
Mamy coś właśnie dla Ciebie! Jako Klub Sportowy Polonia Środa Wlkp. dajemy Tobie taką możliwość! Dlatego ogłaszamy nabór uzupełniający chłopców i dziewczyn, kończących w tym roku szkolnym, szkołę podstawową, jak również starszych zawodników i zawodniczki!
Wzorowa współpraca klubu z miejscowymi szkołami ponadpodstawowymi, da Tobie możliwość podjęcia nauki na kierunku jaki tylko chcesz, a do tego kontynuować grę w piłkę nożną.
Przy współpracy również z bursą Powiatową, możesz zamieszkać w Środzie Wlkp. jak wielu zawodników, którzy już nam zaufali.

 

Kiedy odbędą się testy naborowo - uzupełniające?

Testy piłkarskie do drużyn juniorskich KS Polonia Środa Wlkp. odbędą się w dniach:
20.04.2020 - pierwszy termin
19.05.2020 – drugi termin
na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki, przy ul. Sportowej 12.
Na testy zapraszamy zawodników urodzonych w latach 2002-2005.Co jest Naszym atutem?
Naszym atutem są treningi piłkarskie dostosowane do zajęć w szkole, które odbywają się na naszych obiektach. W tym celu, dysponujemy czteroma boiskami pełnowymiarowymi z oświetleniem, trzy boiska pełnowymiarowe trawiaste bez oświetlenia, dwa boiska typu orlik oraz jedno boisko sztuczne.
W naszym klubie prowadzimy również specjalistyczne treningi bramkarskie, a nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra trenerska z uprawnieniami UEFA. 
Posiadamy trzy drużyny seniorskie. Dwie drużyny męskie występują na poziomie III ligi oraz klasy okręgowej, a żeńska drużyna rozgrywa mecze w I lidze kobiet. Wyróżniający się zawodnicy, mają możliwość uczestnictwa w treningach z I zespołem. W trakcie treningów wykorzystywany jest profesjonalny sprzęt sportowy oraz najnowsze technologie pomiarowe takie jak fotokomórki do oceny szybkości czy kamizelki GPS.
Wszyscy nasi zawodnicy objęci są fachową opieką fizjoterapeutyczną.

Nasz klub w programie certyfikacji szkółek piłkarskich, został wyróżniony przez Polski Związek Piłki Nożnej, certyfikatem złotej gwiazdki. Świadczy to przede wszystkim o prawidłowym szkoleniu, bardzo dobrej infrastrukturze, kwalifikacji kadry trenerskiej oraz systematycznej pracy na rzecz rozwoju młodego zawodnika.  


Co wyróżnia nasze miasto, gminę i powiat?

Miasto Środa Wlkp. położone jest na szlaku komunikacji kolejowej, dzięki czemu dojazd do Poznania, Jarocina czy Ostrowa Wlkp. zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut.
Dodatkowym plusem jest wewnętrzna komunikacja autobusową, dzięki której całkowicie bezpłatnie można poruszać się po całym mieście, ale również powiecie średzkim. Dojazd z bursy do szkoły czy na stadion średzki to nie problem, a przystanek autobusowy znajduje się przy samym centrum treningowym      

 
kliknij, aby powiększyćCo oferują szkoły?
Średzkie szkoły oferują naukę w klasach licealnych, technikum jak również klasy branżowe, wszystko po to, aby jak najbardziej dopasować się do oczekiwań i możliwości uczniów.
Wśród ofert znajdziecie między innymi liceum medyczno-przyrodnicze, biznesowo-menadżerskie, policyjne, wojskowe jak również bardzo popularne politechniczne i dietetyczne. Dla chcących wybrać się do technikum jest bardzo szeroka gama, aż 20 klas - od logistyki, informatyka, elektryka po weterynarię, mechatronika, ale także technik reklamy.
Klasy branżowe to także wiele możliwości, m.in. elektryk, pracownik obsługi hotelowej, tapicer i kucharz.

Pełna oferta klas dostępna poniżej:
    


Liceum Ogólnokształcące
OFERTA  SZKOŁY - https://www.losroda.pl/text/?text=text/text1&subpage=0


 

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
OFERTA  SZKOŁY - https://ckziusroda.edu.pl/


 

 

Zespół Szkół Rolniczych

OFERTA SZKOŁY - https://zsrsroda.pl/kierunki-ksztalcenia

 

Gdzie możesz zamieszkać?

Jeśli nie mieszkasz na terenie powiatu średzkiego i dojazd z domu do szkoły i do klubu sprawiałby Tobie problem, mamy dla Ciebie miejsce w bursie prowadzonej przez Powiat Średzki.
   Aktualnie w bursie mieszka 16 naszych zawodników, dzięki czemu atmosfera jest bardzo przyjazna. 

Dokumenty do pobrania

chwilowy brak dokumentów

 

jeśli masz jeszcze jakieś pytania, przyjedz do nas lub zapraszamy do kontaktu

Mariusz Kułak 
tel. 601 858 331
akademia@polonia-sroda.pl

 

Najnowsze aktualności

 • 03.07.2020

  Rezerwy poznały rywali

  Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował podział na grupy w klasie okręgowej w której występuje drugi zespół Polonii Środa. W sumie w  popularnej okręgówce rywalizować będą 102 zespoły, które podzielono na sześć grup po 17 zespołów. Oznacza to, że we wszystkich grupach rozegranych zostanie po 17 kolejek jesienią i wiosną, a  w każdej serii gier pauzować będzie jeden zespół.

 • 01.07.2020

  Wylosowano drabinkę Pucharu Polski

  We wtorek 30 czerwca w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej wylosowano drabinkę kolejnych etapów Wielkopolskiego Pucharu Polski. Przypomnijmy że w 1/8 finału nasz zespół spotka się z KS Opatówek. To spotkanie wstępnie zaplanowano na sobotę 11 lipca.

 • 30.06.2020

  W środę ruszają przygotowania

  1 lipca piłkarze Polonii Środa zakończą wakacyjną przerwę i rozpoczną przygotowania do nowego sezonu w trzeciej lidze. Będzie to dziesiąta kampania polonistów w trzeciej lidze i trzecia pod wodzą trenera Krzysztofa Kapuścińskiego.

 • 29.06.2020

  Ramowy terminarz III ligi

  Pod koniec ubiegłego tygodnia Pomorski Związek Piłki Nożnej opublikował ramowe terminy spotkań rundy jesiennej sezonu 2020/21 w III lidze grupa 2 w której występuje Polonia Środa. Jesienne trzecioligowe zmagania rozpoczną się w weekend 1-2 sierpnia, a zakończą w ostatni weekend listopada (28 - 29 listopada).

 • 29.06.2020

  Krótka podróż dookoła Stadlera

  #Stadler #SponsorGłówny #RodzinaPolonii #GramyRazem

 • 27.06.2020

  Apel Zarządu w sprawie ukończenia stadionu

  Podczas ostatniego zebrania Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego KS Polonia Środa Wielkopolska władze naszego Klubu postanawiły wystosować Apel do władz Miasta Środa Wielkopolska zwiazany z ukończeniem budowy nowego stadionu.

  Oto jego treść:

  WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KS POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA APELUJE DO RADNYCH RADY MIEJSKIEJ W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ oraz BURMISTRZA PIOTRA MIELOCHA O JAK NAJSZYBSZE UKOŃCZENIE BUDOWY NOWEGO STADIONU ŚREDZKIEGO

 • 23.06.2020

  Letnia przerwa polonistów

  Od poniedziałku piłkarze Polonii Środa przebywają na urlopach. Ale nie oznacza to że podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego mają zupełnie wolne. Nasi piłkarze dostali rozpiski według których podczas urlopu mają trenować tak żeby na pierwszym treningu 1 lipca stawić się już po wstępnych przygotowaniach.

 • 19.06.2020

  Remis na zakończenie

  W ostatnim w tym sezonie spotkaniu piłkarze Polonii Środa zmierzyli się na własnym boisku z Sokołem Kleczew. Spotkanie to było akcentem kończącym sezon 2019/20 w wykonaniu naszego zespołu.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.