OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

09.10.2018

Cenne zwycięstwo w Kamionkach

W sobotnie popołudnie rezerwy średzkiej Polonii udały się na swój kolejny mecz ligowy do Kamionek.

Od początku spotkania oba zespoły dążyły do strzelenia gola przez co spotkanie było żywe i mogło się podobać zgromadzonym kibicom. Pierwsi na prowadzenie wyszli nasi zawodnicy, gdy po szybkiej kontrze Szymon Grzelak dograł piłkę do Mateusza Stoleckiego, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza. Po chwili Avia wyrównała wykorzystując skutecznie rzut karny. Nasi zawodnicy nie spoczęli jednak na laurach i do przerwy wyszli ponownie na prowadzenie. Adrian Błaszak prostopadłym podaniem obsłużył Eryka Kowalskiego, a ten w sytuacji sam na sam zdobył drugiego gola dla Polonii.

Po zmianie stron Poloniści oddali inicjatywę gospodarzom i mimo, iż grali w przewadze jednego zawodnika po czerwonej kartce, pozwolili piłkarzom Avii zdobyć dwa gole i doprowadzić do wyniku 2:3. Jednak zaangażowanie i chęć zwycięstwa do końca spotkania spowodowała, że w ciągu ostatnich 20 min. meczu nasz zespół zdobył jeszcze trzy gole. Najpierw do wyrównania doprowadził Stolecki, który po dograniu Kacpra Gołębiewskiego pewnym strzałem z woleja pokonał bramkarza Avii. Kolejne dwa trafienia były autorstwem Krzysztofa Kaźmierczaka, który wykorzystał podania Damiana Słabikowskiego oraz Adriana Błaszak i ustalił wynik spotkania na 5:3 dla Średzian. Tym samym nasi młodzi zawodnicy odnieśli bardzo cenne zwycięstwo na trudnym terenie w Kamionkach.

Polonia zagrała w składzie: Spychała - Gołębiewski, Ratajczak, Kiel, Kaźmierczak - Błaszak, Kowalski (86’ Lesiński), Stolecki (83’ Mikita) - Janicki (62’ Matysiak), Grzelak, Słabikowski (80’ D. Puchalski)

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.