OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

12.08.2019

Bałtyk w Środzie Wlkp.

Już w środę 14 sierpnia kibice Polonii Środa po raz drugi w tym sezonie będą mogli na swoim boisku obejrzeć zmagania swoich ulubieńców. Tym razem do naszego miasta przyjedzie Bałtyk Koszalin. Po pokonaniu Górnika Konin poloniści na pewno mają apetyt aby po raz drugi w tym sezonie zainkasować komplet punktów.

Polonia Środa w ostatniej kolejce pokonała na wyjeździe Górnika Konin 2:0 i zainkasowała pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Dla polonistów to zwycięstwo było także ważne z tego względu że udało się przełamać złą passę jaka towarzyszyła naszym meczom ligowym w Koninie. Dodatkowo zespół Krzysztofa Kapuścińskiego po raz kolejny pokazał że mimo ubytków kadrowych jakie miały miejsce przed sezonem będzie w każdym spotkaniu dawał z siebie sto procent i walczył o każdy ligowy punkt do samego końca.

W zespole Polonii Środa żaden z zawodników nie musi pauzować za kartki. Nikt, poza Kacprem Robaczyńskim, też nie narzeka na żaden poważniejszy uraz. Wszyscy zawodnicy będą zatem do dyspozycji naszego szkoleniowego a ich obecność w meczowej osiemnastce będzie efektem ciężkiej pracy na treningach.

Bałtyk Koszalin po dwóch kolejkach obecnego sezonu ma na swoim koncie jeden punkt. Na inaugurację zespół z Koszalina przegrał w Kleczewie z Sokołem 2:1. Ale w drugim meczu Bałtyk po bardzo dobrym spotkaniu zremisował na własnych obiektach z kandydatem do awansu – Radunią Stężyca 1:1 zdaniem wielu obserwatorów będąc zespołem lepszym od naszpikowanej gwiazdami Raduni.

Oba zespoły do tej pory spotkały się ze sobą dwa razy w rozgrywkach ligowych. Oba spotkania zakończyły się wygraną naszego zespołu. W spotkaniu w Środzie Wlkp. Polonia pokonała rywali aż 6:0, a w rewanżu w Koszalinie nasz zespół był górą wygrywając 2:1.

Spotkanie z Bałtykiem Koszalin odbędzie się w środę 14 sierpnia o godzinie 17:00 na Stadionie Średzkim. Już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Najnowsze aktualności

 • 11.12.2019

  Wigilijne spotkanie żaków i skrzatów

  We wtorek 10 grudnia rozpoczęliśmy serie spotkań podsumowujących rundę jesienną w naszej Akademii Piłkarskiej. O godzinie 18.00 w Restauracji Turystyczna " U Moniki " spotkali się zawodnicy grup skrzatów i żaków. Łącznie prawie setka młodych zawodników wraz z rodzicami i trenerami.

 • 10.12.2019

  T. Sołtysiak: Musimy dbać o rozwój naszych zawodników

  Zapraszamy Was na rozmowę z nowym dyrektorem Akademii Piłkarskiej KS Polonia Środa Tomaszem Sołtysiakiem. Dowiecie się z niej nieco więcej o naszym nowym pracowniku, oraz poznacie jego wizję funkcjonowania naszej Akademii.

 • 10.12.2019

  Podsumowanie rundy trampkarzy (2005)

  Zespół Trampkarza Starszego rozpoczął przygotowania do sezonu w sierpniu pod okiem Pani Trener Marty Wożniak, gdzie drużyna była na obozie w Darłówku. W dniu 23.08.2019 zespół został przekazany Trenerowi Przemysławowi Łoniewskiemu. Do pomocy w prowadzeniu treningów i meczy został skierowany Kamil Drzewiecki.

 • 10.12.2019

  Udana runda żaków (2011)

  Drużyna rozpoczęła treningi w lipcu. W sierpniu ze względu na okres wakacyjny i spowodowaną tym niższą frekwencję odbywały się wspólne treningi dla obu grup . Żaki trenowały wspólnie z grupą trenera Luisa Henriqueza.

 • 09.12.2019

  Dwa turnieje orlików (2010)

  Podczas ubiegłego weekendu nasz zespół orlików młodszych zagrał w dwóch turniejach.

 • 09.12.2019

  Dziewiąte miejsce Polonii (2008)

  W miniony weekend zespół młodzików młodszych Polonii Środa prowadzony przez trenera Valerego Bahnko wziął udział w silnie obsadzonym turnieju halowym SBG Cup który odbywał się w Gnieźnie.

 • 09.12.2019

  Orlik starsze po rundzie (2009)

  Drugi zespół orlików starszych to zespół prowadzony przez trenera Pawła Hoffmanna który od rundy jesiennej przejął zespół po trenerze Damianie Buczmie. W rundzie jesiennej obecnego sezonu młodzi poloniści rywalizowali z Victorią Września, Chrobrym Gniezno, MKS II Trzemeszno i drugim zespołem Victorii Września. W sumie odbyło się osiem spotkań po których poloniści zajmują trzecią lokatę w tabeli z dorobkiem trzynastu punktów. Bilans bramkowy naszego zespołu to 36:45.

 • 09.12.2019

  Świetne pół roku trampkarzy (2006)

  Trampkarze młodsi swoje przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli z początkiem lipca. Treningi odbywały się trzy razy w tygodniu na obiektach naszego klubu. Do sztabu szkoleniowego w lipcu dołączył drugi trener – Adrian Błaszak, który swoim doświadczeniem z boisk bardzo pomógł naszym młodym zawodnikom.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.