01.05.2024

Wysoka porażka z Huraganem (2012)

Nie ułożył się po myśli Średzian wtorkowy mecz II ligi okręgowej młodzików D2. Zespół Polonii 2012 II przegrał na boisku w Zielnikach z Huraganem Pobiedziska 0:8 (0:3).

Mecz nie ułożył się po myśli Średzian i już po kilku minutach gry przegrywali z Huraganem 0:2, a do przerwy było 0:3. Choć Poloniści próbowali zdobyć bramkę strzałami sprzed pola karnego, jak i sprzed bramki to świetny mecz rozgrywał bramkarz gości, który był nie do pokonania tego dnia. Był to najsłabszy mecz, jaki do tej pory rozegrała drużyna. Ostateczny wynik meczu to 0:8 dla Huraganu.

Polonia 2012 II: II liga okręgowa D2 - grupa 6
30 kwietnia 2024, godz. 18:30 - Zielniki
Polonia III Środa Wielkopolska 0:8 (0:3) Huragan Pobiedziska
Jan Maciejewski 2, 45, 72, Witold Ziętek 3, Stanisław Sośnierz 22, Natan Wróblewski 58, 68, Marcel Hoffmann 60

Polonia: 21. Emil Sikorski - 1. Leon Jankowiak, 17. Franciszek Batycki, 4. Mikołaj Biskup, 8. Nikodem Mazurczak, 30. Kacper Grochowski, 80. Nikodem Wolniewicz, 19. Alan Grzelka, 11. Timur Tsarenko. Grali także: 29. Jan Wojciechowski, 7. Adam Płóciennik, 6. Kazimierz Nowacki, 20. Antoni Przybyła, 13. Kyrylo Hrynov. Trener: Kornel Ladrowski.