04.06.2013

W środę 53. minutowy mecz z Notecianką

W najbliższą środę piłkarze Polonii Środa Wielkopolska po raz przedostatni w tym sezonie zagrają na własnym boisku. Rywalem średzian będzie Notecianka Pakość.

Będzie to drugi bezpośredni mecz obu zespołów w ciągu niespełna tygodnia. W ostatni czwartek poloniści nie sprostali Noteciance i mimo że po golu Michała Wawszczaka prowadzili 1:0 to z Pakości wrócili bez punktów przegrywając 1:2. Bramki dla zwycięzców strzelili Sebastian Mędlewski z rzutu karnego i Dariusz Słupski w końcówce spotkania.

Tym razem podopieczni Czesława Owczarka będą mieli mniej czasu na zdobycie trzech punktów. Będzie to bowiem dokończenie meczu z 13 października, kiedy to zawody przerwała gęsta mgła. utrudniająca znacznie widoczność. Spotkanie zostanie wznowione od 37. minuty. Poloniści będą mieli więc tylko 53. minuty, aby zdobyć co najmniej jednego gola i zrewanżować się Noteciance.

W spotkaniu nie zagra na pewno Paweł Przybyłek, który w przerwanym meczu opuścił wcześniej boisko i zgodnie z regulaminem jego występ nie jest możliwy. Obie drużyny będą mogły przystąpić do zawodów w innych zestawieniach niż je kończyły. Praktycznie jest nawet niemożliwe by Polonia przystąpiła to tego meczu w takim samym składzie, gdyż pięciu zawodników już nie reprezentuje barw naszego zespołu.

Początek dokończenia meczu zaplanowano na godzinę 18.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Wstęp na spotkanie będzie bezpłatny.