08.11.2011

Pewnie pokonały Juranda

Polonia Środa Wlkp. - Jurand Koziegłowy 6:2

Po zakończeniu rozgrywek III ligi kobiet dziewczyny rozegrały ostatni sparing z Jurandem Koziegłowy. Mecz odbył się 6 listopada o godzinie 10.00. W pierwszej połowie optyczną przewagę miał zespół Polonii, ale pierwszą bramkę zdobył zespół Juranda. Odpowiedź była szybka. Po akcji oskrzydlającej oraz zagraniu Agaty Ratajczak bramkę strzela Anna Regulska i jest 1:1. Następnie po błędzie obrony gospodarzy goście strzelają gola. Wynik do przerwy 1:2. W drugiej połowie zgodnie z przedmeczowymi ustaleniami na boisko wybiega drugi skład Polonii. Druga połowa to jednostronne widowisko, a zespół gości nie oddaje strzału na bramkę gospodarzy. Bramkę na 2:2 strzela Monika Purgał asystę zalicza Jędrzejczyk. Kolejną bramkę zdobywa chwilę później znowu Purgał. Wynik na 4:2 podwyższa Agnieszka Szafran po wrzutce Sylwii Jędrzejczyk. Kolejną ładną akcję kończy golem Purgał, a asystę zalicza Oczkowska. Po zagraniu Szafran wynik meczu na 6:2 ustala Ala Oczkowska po pięknym strzale z 16 m.

Tym meczem dziewczęta kończą jesienną rundę pozytywnym akcentem wygrywając pewnie z Jurandem 6:2.

W pierwszej połowie Polonia wystąpiła w składzie: Emilia Krajewska, Agnieszka Muszyńska , Judyta Pasternak, Agata Ratajczak, Anna Regulska, Wiktoria Graczyk, Angelika Adamska, Magdalena Cierzniak, Marlena Cierzniak, Daria Kominek, Anna Adamska.

W drugiej połowie Polonia wystąpiła w składzie: Emilia Krajewska, Daria Sroczyńska, Beata Plewa, Sylwia Jędrzejczyk, Agnieszka Szafran, Monika Purgał, Alicja Oczkowska, Agnieszka Muszyńska, Agata Ratajczak, Anna Regulska, Anna Adamska.