05.07.2012

Młodzi poloniści mistrzami Polski

Ogromny sukces osiągnęli młodzi piłkarze Polonii Środa, grający jako reprezentacja województwa Wielkopolskiego, zdobywając Mistrzostwo Polski dzięki wygranej w ogólnopolskim turnieju finałowym Mała Piłkarska Kadra Czeka do lat 13.

Średzianie wcześniej wygrali turnieje eliminacyjne i w dniach 2-5 lipca reprezentowali Wielkopolskę na turnieju finałowym w Opolu.

Wielkopolska złożona z wychowanków naszego klubu w finale pewnie pokonała województwo Opolskie 3:0. Wcześniej w półfinale także bez problemów zwyciężyła województwo Łódzkie 4:0.

Dodatkowo najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany Bartosz Bartkowiak, na co dzień zawodnik drużyny młodzików, a najlepszym bramkarzem Dawid Włodarczak gracz trampkarzy.