22.05.2011

Minimalna porazka młodzików

W sobotnie południe młodzi poloniści zmierzyli się w meczu pomiedzy druga a trzecia druzyna w tabeli. Mecz z Wartą Poznań rozpoczął się od lekkiej przewagi drużyny gości, choć sytuacji podbramkowych nie stworzyła żadna z drużyn. Gdy wydawało się, że nasz zespół zaczyna przejmować inicjatywę, fatalny błąd popełnił nasz bramkarz, który nie chwycił piłki toczącej się do jego rąk. Tę niefrasobliwość wykorzystał napastnik drużyny gości i Warta prowadziła1 : 0.

Krótko po tej akcji drużyna Warty prowadziła już dwa do zera. Rzut rożny strzałem głową przy biernej postawie naszej obrony zamienił na bramkę jeden z napastników gości.

Od tego momentu nasz zespół zaczął grać coraz lepiej i jedną z akcji zakończyliśmy powodzeniem. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Michał Górzyński. Na przerwę schodziliśmy z jednobramkową stratą.

Po przerwie mimo kilku dogodnych sytuacji dla obydwu drużyn wynik meczu nie uległ zmianie.

Po naszych piłkarzach widac było zmeczenie . W odstepie osmiu dni młodzicy  Polonii grali dwa mecze ligowe, wystapili z wielkim powodzeniem w turnieju Adidas Chalenge Cup a jeszcze w srode reprezentowali powiat sredzki w fianle wojewódzkim rozgrywek "Piłkarska Kadra Czeka". To był ich najtrudniejszy tydzień w tym sezonie.

W dzisiejszym meczu zagraliśmy w następującym składzie: Dawid Machajewski, Piotr Skrobosiński, Maciej Jóźwiak, Rafał Kościelniak, Szymon Chudy, Wojciech Leporowski, Michał Górzyński, Marcin Typański, Jakub Malusiak. Mariusz Krajewski, Adam Brzóstowicz, Jakub Chmielewski, Dawid Włodarczak, Adam Grabowski i Jędrzej Kujawa, który wrócił do drużyny po kontuzji.