11.10.2018
Grają poloniściPrzed nami kolejny bardzo intensywny weekend w wykonaniu zespołów Polonii Środa. W sumie odbędzie się siedemnaście meczy i jeden turniej. Jedenaście meczy i jeden turniej odbędą się na obiektach w Środzie Wlkp., a sześć meczy odbędzie się na wyjeździe.
Kalendarz spotkań zespołów Polonii na najbliższy weekend
Mecze u siebie
12 października, piątek, godzina 19:00
Oldboye – CTP 1
Polonia Środa – Phytopharm Klęka
13 października, sobota, godzina 10:00
Trampkarz starszy II (2004) – boisko CTP 1
Polonia II Środa – Orły Pniewy
13 października, sobota, godzina 10:00
Młodzik młodszy I (2007) – boisko CTP 2
Polonia Środa – Warta Poznań
13 października, sobota, godzina 10:00
Orlik starszy I (2008) – orlik Witosa
Polonia Środa – Warta II Poznań
13 października, sobota, godzina 11:00
Żak starszy I (2010) – orlik Lipowa
Turniej ligowy
13 października, sobota, godzina 12:30
Młodzik młodszy II (2007) – boisko CTP 2
Polonia II Środa – Przemysław Poznań
13 października, sobota, godzina 13:00
Trampkarz starszy I (2004) – boisko CTP 1
Polonia Środa – Górnik Konin
13 października, sobota, godzina 15:00
Trampkarz młodszy (2005) – boisko CTP 1
Polonia Środa – Błękitni Wronki
14 października, niedziela, godzina 11:00
II zespół – boisko główne
Polonia II Środa – 13 Poznań
14 października, niedziela, godzina 11:00
Orlik młodszy II (2009) – orlik Lipowa
Polonia II Środa – Kotwica Kórnik
14 października, niedziela, godzina 12:00
Orlik starszy II (2008) – orlik Witosa
Polonia II Środa – Avia Kamionki
14 października, niedziela, godzina 15:00
I zespół – boisko główne
Polonia Środa – Chemik Bydgoszcz
Mecze na wyjeździe
13 października, sobota, godzina 10:00
Młodzik starszy I (2006)
Canarinhos Skórzewo – Polonia Środa
13 października, sobota, godzina 11:00
Młodzik starszy II (2006)
Lotnik Poznań – Polonia II Środa
13 października, sobota, godzina 14:00
Junior młodszy (2003)
Astra Krotoszyn – Polonia Środa
13 października, sobota, godzina 14:00
Orlik młodszy I (2009)
SF Luboń – Polonia Środa
14 października, niedziela, godzina 11:00
Junior starszy (2001/02)
Polonia Leszno – Polonia Środa
14 października, niedziela, godzina 16:00
Kobiety
KP Bydgoszcz – Polonia Środa