30.08.2012

9:0 trampkarzy z KKS Jelenia Góra

Poniedziałkowy sparing z zespołem Karkonowskiego Klubu Sportowego Jelenia Góra, był ostatnim sprawdzianem trampkarzy przed sezonem.

O formę swoich podopiecznych trener może być spokojny, ponieważ wynik 9:0 dla naszego zespołu mówi sam za siebie. Rezultat tego spotkania mógł by być jeszcze wyższy, lecz w tym meczu w pierwszej połowie wystąpili wszyscy rezerwowi zawodnicy, którzy musieli stawić czoła wypoczętym przeciwnikom.

Pierwsza połowa toczyła się przy minimalnej przewadze naszego zespołu, choć bramki mogły paść dla jednej jak i drugiej drużyny. Żadna z drużyn mimo kilku dogodnych sytuacji strzeleckich nie potrafiła zdobyć gola. Wynik do przerwy 0:0. Po przerwie w naszym zespole pojawiło się siedmiu graczy z podstawowej jedenastki i gra toczyła się wyłącznie na połowie przeciwników. Worek z bramkami rozwiązał Michał Górzyński, który w sumie zdobył cztery gole a swoje bramki dołożyli jeszcze: Jakub Malusiak - 3, Jędrzej Kujawa - 1 i Mikołaj Zys - 1.

W tym spotkaniu Polonia zagrała w następującym składzie: Dawid Machajewski, Adam Cichoń, Adam Grabowski, Piotr Skrobosiński, Mariusz Krajewski, Adrian Borowiak, Bartosz Wolski, Szymon Chudy, Jędrzej Kujawa, Rafał Kościelniak, Mikołaj Janicki, Szymon Puzicki, Wojciech Leporowski, Jakub Malusiak, Michał Górzyński, Marcin Typański, Dariusz Nowacki, Mikołaj Zys.