18.10.2021

Zwycięstwo z Orkanem

Zespół Polonii od pierwszego gwizdka sędziego chciał przejąć inicjatywę w meczu. Początek spotkania to walka w środku pola. W pierwszej połowie gra zawodników była bardzo wolna i przewidywalna. Kilka strzałów z dwóch stron. W 43 minucie zawodnik Orkana został faulowany w polu karnym i sędzia pokazał na "wapno". Goście pewnie wykorzystali rzut karnym i objęli prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 1-0. Drugą połowę bardzo dobrze rozpoczęli Poloniści, po wskazówkach w szatni zawodnicy przyspieszali grę i stwarzali dogodne sytuację. W 65 minucie po rozegraniu rzutu rożnego bramkę wyrównującą strzelił Jędrzej Drame. Dziesięć minut później bardzo dobre podanie od Jana Kiela otrzymał Jędrzej Drame i wyprowadził Polonię na prowadzenie. W 94 minucie wynik spotkania na 3-1 ustalił Jędrzej Drame. Był to ciężki mecz w którym młoda drużyna Polonii pokazała charakter i potrafiła odwrócić losy meczu.  Brawa dla całej drużyny za walkę i zwycięstwo.

Polonia zagrała w składzie: Janczar M, Kaźmierczak K(k), Stolecki M, Maślanka K, Michalak F, Motyl I (71' Wieczorek T), Cyka K, Budnik S (46' Pietrzak M) , Kiel J, Drame J, Szymczak J (55' Radziejewski E ).

Rezerwowi: Bonkowski M, Tomczak J.