02.11.2021

Zwycięstwo z LZS Cielcza

Zespół Polonii od pierwszego gwizdka sędziego chciał przejąć inicjatywę w meczu. Początek spotkania to walka w środku pola. W pierwszej połowie gra zawodników była bardzo agresywna, zawodnicy z Cielczy byli bardzo zmobilizowani i zdeterminowani żeby zatrzymać młodych Polonistów.

W pierwszej połowie strzałów było mało z dwóch stron. W 43 minucie po składnej akcji na prowadzenie wyprowadził Polonie Krystian Pawlak. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1-0. Druga połowa to również walka o każdy centymetr na boisku. Goście oddali kilka strzałów, najgroźniejszy obronił Mateusz Perliński, piłka zmierzała w samo okienko bramki.

W 93 minucie wynik spotkania na 2-0 ustalił Oliwier Matoszko. Był to ciężki mecz w którym młoda drużyna Polonii pokazała charakter i potrafiła zdobyć 3 pkt.

Polonia zagrała w składzie: Perliński M, Kaźmierczak K(k), Stolecki M, Maślanka K, Michalak F (46' Matoszko O), Motyl I (46' Budnik S 75' Radziejewski E), Cyka K (46' Pinczak W), Kiel J, Pawlak K, Giełda J,  Michalak K(50' Szymczak J)