31.05.2021

Udane zakończenie sezonu

Spotkanie rozpoczęło się równo o godzinie 14.00 i dostarczyło wielu emocji do ostatniego gwizdka Pani sędzi. Spotkanie rewelacyjnie zaczęło się dla zespołu Polonii Środa. Już w trzeciej minucie meczu nasz zespół obejmuje prowadzenie 1:0 za sprawą Kasi Ciesiółki, która atomowym strzałem zdobywa bramkę. To była piękna indywidualna akcja i spory szok dla drużyny gości. Mecz przebiega w dość nerwowej atmosferze ale ma się wrażenie, że obie drużyny rozkręcają się i dopiero szykują do prawdziwego natarcia. Już po pierwszych kilku minutach widać było, że nasze dziewczyny nie mają najmniejszego zamiaru poddać się bez walki chcąc zdobyć pełną pule punktową w tym meczu. Przepiękne i odważne akcje w ataku, determinacja zespołu i nad podziw zgrane poczynania w każdej formacji sprawiają, że na przerwę schodzimy z przewagą jednej bramki.

Po zmianie stron wyraźnie podrażnione liderki naszej ligi ruszyły do odrabiania strat i optycznie osiągnęły sporą przewagę. Mocno skupiłyśmy się na grze defensywnej próbując wyprowadzać kontrataki. Po jednej takiej akcji Ola Szukalska podwyższa wynik meczu na 2:0. Niedługo później przeciwniczki „łapią” z nami kontakt. Zrobiło się nerwowo ale zwycięstwa nie wypuściłyśmy już z rąk do samego końca spotkania.

Bramki: Ciesiółka Szukalska

Skład: Mądra- Brzykcy, Nowak, Ratajczak, Olek- Grzybowska, Stasiak- Ciesiółka, Wojtecka (Szafran), Nogalska - Szukalska (Tomaszewska)

Rezerwowe: Parecka, Miłoszyk