16.08.2021

Świetna inauguracja kobiet

Od samego początku miałyśmy dobrze nakreślony plan taktyczny na to spotkanie. Chciałyśmy od pierwszej minuty pokazać, że walczymy o pełną pule punktową. Z szacunkiem do rywalek ale i z wiarą we własne siły powolutku zyskiwałyśmy przewagę w tym meczu. Dość szybko objęłyśmy prowadzenie a niedługo później dorzuciłyśmy kolejne. Taki obrót sprawy podziałał niekorzystnie na naszą koncentrację i dziewczyny z Głogówka szybką odpowiedzią w postaci gola łapią z nami kontakt. Do przerwy wynik 2:1 i tak naprawdę wynik cały czas pozostawał sprawą otwartą. W przerwie skorygowałyśmy ustawienie, bo tam zaczęły nam się wykradać błędy. Na drugą połowę po wskazówkach i wyjaśnieniach Trenerów planowałyśmy uspokoić grę i jak najszybciej zdobyć kolejne bramki. Wiedziałyśmy, że przeciwniczki od samego początku zaatakują z wiarą na odrobienie strat. Nie dałyśmy się zaskoczyć i właściwe całkowicie zdominowałyśmy drugą połowę meczu. Piękne akcje i mądra gra spowodowała, że dorzuciłyśmy kolejne pięć bramek. A gol dla Głogówka padł po trafieniu samobójczym, który był wynikiem braku komunikacji w naszych szeregach. Ostatecznie spotkanie kończy się wysoką wygraną polonistek 7:2.

Bramki: 2x Klaudia Nogalska, 1xKlaudia Grońska, 1x Dominika Hyża, 1x Kamila Wielińska, 1x Roksana Wojtecka, 1x Kasia Ciesiółka

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Parecka- Nowak, Hyża, Ratajczak, Szewczyk- Grońska(Grzybowska), Drożak (Wojtecka)- Szukalska (Brzykcy), Nogalska, Ciesiółka- Wielińska (Walczak)

Rezerwowe: Mądra, Tomaszewska, Falkowska