29.05.2023

Remisowe zakończenie sezonu

Pierwsza połowa to ogrom walki o każdy centymetr boiska. Warunki atmosferyczne nie ułatwiały obu drużynom gry, bo wysoka temperatura i słońce sprawiły, że fizycznie była to naprawdę ciężka batalia. Do przerwy utrzymywał się wynik 0:0. W dużej mierze dzięki Julce Pareckiej, która obroniła podyktowany na samym początku meczu rzut karny dla zespołu gości.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, ale czułyśmy, że jeżeli będziemy zdyscyplinowane to ostatecznie uda nam się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zaczęłyśmy odważnie czego efektem po około 15 minutach gry była bramka Gabrysi Bielińskiej. Następnie chcąc iść za ciosem chciałyśmy zdobyć kolejną bramkę, a może bramki co było widać w naszych poczynaniach. Plan marzenie, ale niestety nie sprawdził się. Gra ofensywna kosztowała nas mnóstwo sił. Kiedy myślałyśmy, że chyba jest już „po meczu” dziewczyny z Bielska Białej kompletnie nie podzielały naszych myśli. Jeszcze z większa mocą, nie mając już nic do stracenia ruszyły do ataku próbując odwrócić losy meczu. I niestety ta sztuka im się udała. W doliczonym czasie gry na 30 sekund przed ostaniem gwizdkiem Pani sędzi tracimy bramkę i ostatecznie mecz kończy się wynikiem remisowym 1:1. Ostatecznie kończymy ten sezon na dobrym 5 miejscu.

Bramka: Bielińska

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Parecka- Ratajczak (62` Nowak), Falkowska, Dobroń, Szewczyk- Drożak, Wierzbińska (72` Grzesik)- Nowicka (46` Szukalska), Nogalska, Budasz (46` Bielińska)- Wielińska.