21.03.2022

Remis z rezerwami Jaroty

Zespół Polonii od pierwszego gwizdka sędziego chciał przejąć inicjatywę w meczu. Goście cofnęli się do głębokiej defensywy szukając swoich szans w kontrataku. Polonia stworzyła kilka bardzo groźnych sytuacji w pierwszej połowie jednak marnowali je na potęgę. W 35 minucie w polu karnym faulowany był Mateusz Stolecki i sędzia bez wahania wskazał na 11 metr. Pewnym wykonawcą był Filip Michalak który dał Polonii prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Polonii 1-0. Drugą połowę bardzo dobrze rozpoczęli Poloniści, po wskazówkach w szatni zawodnicy przyspieszali grę i stwarzali dogodne sytuację, niestety brakowało skuteczności.

Goście konsekwentnie grali swoje, niestety w 63 i  70 minucie Poloniści popełnili dwa błędy w defensywie i goście strzelili dwie bramki wychodząc na prowadzenie. Strata tych bramek jeszcze bardziej zmobilizowała młodych polonistów którzy stwarzali sytuację za sytuacją. W 88 minucie gospodarze dopięli swego i Wojciech Pinczak doprowadza do wyrównania. W doliczonym czasie gry goście wybili piłkę z linii bramkowej i mecz zakończył się remisem.

Polonia zagrała w składzie: Janczar M, Kaźmierczak K(k), Stolecki M, Maślanka K, Michalak F, Matoszko O, Kaczmarek M, Michalak K, Rosiak M, Pogonowski M, Pinczak W.

Rezerwowi: Cyka K, Stelmaszyk M, Budnik S, Walerjańczyk H, Czajka A, Rożek Sz, Perliński M,  .