04.04.2022

Remis z Avią Kamionki

Zespół Polonii od pierwszego gwizdka sędziego chciał przejąć inicjatywę w meczu. Goście cofnęli się do defensywy szukając swoich szans w kontrataku. Polonia stworzyła kilka bardzo groźnych sytuacji w pierwszej połowie jednak zabrakło wykończenia. W pierwszej połowie zawodnicy gości wykorzystali rzut karny i objęli prowadzenie. Młodzi zawodnicy Polonii nie zwiesili głowy i dążyli do strzelenia bramki, w pierwszej połowie już zabrakło czasu i  pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 1-0. Drugą połowę bardzo dobrze rozpoczęli Poloniści, po wskazówkach w szatni zawodnicy przyspieszali grę i stwarzali dogodne sytuację, niestety brakowało skuteczności. W 79 minucie Poloniści dopięli swego i Mikołaj Łoniewski strzałem głową pokonał bramkarza gości i Polonia doprowadziła do remisu. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie mimo kilku dogodnych sytuacji.

Polonia zagrała w składzie: Janczar M, Kaźmierczak K(k), Stolecki M, Maślanka K, Michalak F, Matoszko O, Michalak K, Pinczak W, Kaźmierczak H, Janoś O, Kiel J. Rezerwowi: Pogonowski M, Krawiec M, Stelmaszyk M, Walerjańczyk H, Łoniewski M.