15.05.2023

Punkt stracony w końcówce (2009)

W pierwszej połowie nasz zespół grał bardzo solidnie, a mecz był wyrównanym widowiskiem. Poloniści nie ustrzegli się jednak błędów i to Lech pierwszy zdobył bramkę, ale nasi zawodnicy odpowiedzieli jeszcze przed przerwą za sprawą gola Kamila Jankowiaka.

W drugiej połowie gra stała się nerwowa i często była przerywana faulami. Lech wyszedł na prowadzenie w 43. minucie, ale po kwadransie ponownie do wyrównania doprowadził Kamil Jankowiak. Do końca meczu to Lechici mieli przewagę, a nasz zespół starał się wyprowadzać zabójcze kontrataki. Jednak przez nieodpowiedzialne zachowanie linii obrony w 75. minucie nasza drużyna straciła bramkę na 2:3 i do końca meczu ten wynik już się nie zmienił.

Brawa dla naszych trampkarzy za bardzo równą walkę na pełnym dystansie meczu z tak klasowym rywalem jakim jest Lech Poznań. Po meczu w stronę naszych zawodników padło wiele ciepłych słów m.in. od obecnych na tym meczu prezesa klubu Waldemara Grześkowiaka i pełnomocnika zarządu pana Rafała Ratajczaka, którzy docenili dobrą postawę naszych zawodników.